Strażacy ochotnicy z Narola otrzymali nowy wóz

1

W niedzielę (09.08) w Narolu odbyło się uroczyste przekazanie samochodu strażackiego dla miejscowej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej. Jego wartość to ponad 250 tys. zł.

Oficjalne przekazanie pojazdu poprzedziła msza święta i poświęcenie auta. W uroczystości przekazania uczestniczyła minister Anna Schmidt-Rodziewicz, poseł na Sejm RP Teresa Pamuła, Komendant Powiatowy PSP w Lubaczowie bryg. Janusz Jabłoński, burmistrz Narola Grzegorz Dominik, miejscowi samorządowcy, strażacy i mieszkańcy.

Na zakup wozu gmina otrzymała dofinansowanie w ramach projektu ”Zakup lekkiego samochodu ratowniczego z wyposażeniem oraz sprzętu do prowadzenia akcji ratowniczych OSP Narol” z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020. Wartość zakupu wozu wyniosła ogółem 258 600,00 zł, z czego dofinansowanie wyniosło 221 258,24 zł. Wkład własny do projektu pokryty został z budżetu Gminy Narol w kwocie 37 341,76 zł.

Galeria zdjęć, fot. UMiG Narol.

1 komentarz

  1. Witam ladne autko. Mam tylko mala uwage i znowu edek i jego klika beda mieli nowa zabawke a inne jednostki z gminy nic. A jeszcze jedno osp narol przezera cala kase na straz w calej gminie wszyscy o tym wiedza a EDEK B i tak bedzie robil to dalej.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here