Każdy fan kinematografii czy to dramatu, komedii lub filmu akcji, lubi od czasu do czasu wyjść na seans do kina. Jednak ceny biletów, popcornu czy napojów potrafi zaskoczyć i odstraszyć. Dlatego warto przyjrzeć się tańszej, alternatywnej sali kinowej, mianowicie takiej w naszym zaciszu domowym. Oto zalety oglądania filmów online.

Mniejsza Cena

Jedną z kluczowych zalet oglądania filmów online jest cena. Cena biletu kinowego waha się obecnie w granicach od 20 do 30zł. Subskrypcja portalu typu Netlix lub HBO GO, to 50-60zł przez miesiąc. Łatwo sobie przeliczyć na czym wychodzimy korzystniej. Kolejny cenowym aspektem są przekąski które w kinach są zdecydowanie zbyt drogie, natomiast oglądając film w domu, możemy zakupić przeróżne smakołyki w pobliskim markecie, zdecydowanie więcej oraz taniej.

Większa Wygoda

Kolejną przewagą filmów online nad kinem jest komfort. Fotele w kinach, co prawda w ostatnich latach są coraz bardziej wygodne, jednak nie mogą konkurować z naszymi łóżkami. Oglądając film w swoim pokoju, mamy do wybory różne pozycje, od siedzenia na fotelu przy biurko po rozwalenie się w łóżku lub na kanapie i nikt nie będzie krzyczał, żeby zabrać nogi. Plusem jest także, to że w rzędzie przed tobą nie siądzie dwu metrowa osoba i zamiast podziwiania akcji filmu dziejącej się na ekranie widzimy czyjś czubek głowy. Wspominając o osobach trzecich można też wykluczyć delikwentów którzy podczas seansu głośno debatują z kimś przez komórkę. A ty zamiast słuchać ważnych niuansów fabularnych wyłapywanych z dialogów, słuchasz problemów życiowych nieznajomej osoby. Jeśli miałbyś ochotę na seans w większym gronie. Nic nie stoi na przeszkodzie. Jeśli nie masz dużego ekranu telewizora, możesz zakupić rzutnik których asortyment jest obecnie bardzo bogaty na rynku. Możesz w ten sposób mieć swoje kino w domu i cieszyć się nim ze znajomymi, nie martwiąc się, że przeszkadzasz innym w seansie. Dodatkowym autem filmów online oglądanych w domu jest większa intymność, twojego pokoju niż sali kinowej, jeśli miałbyś ochotę na romantyczny film z drugą połówką.

Oszczędność Czasu

Wyobraź sobie, że wracasz zmęczony po pracy i już od dłuższego czasu masz ochotę zobaczyć pewien film. Nie musisz teraz biec do kina na wyznaczoną godzinę, tylko ty decydujesz kiedy go obejrzysz. Wystarczy tylko ekran i połączenie z Internetem. Nawet jeśli podczas seansu zdarzy Ci się przysnąć, możesz dokończyć oglądania filmu jutro. Dokładnie w tym samym momencie, co siłą rzeczy w kinie jest niemożliwe. A jeśli film nam się nie spodoba, możemy go po prostu wyłączyć i włączyć inny bez jakikolwiek kosztów. W dzisiejszym świecie mając dostęp do tak bogatej bazy filmów online. Wielu wygodnym w korzystaniu serwisom, które tworzą wypożyczalnie internetowe oraz mnogości sprzętu na którym można je oglądać, wyjście do kina staje się średnio opłacalne. Nowym plusem zostania w domu i tam oglądania filmu jest zdrowie, mając kontakt z mniejszą ilością osób, mamy mniejsze szanse na zarażenie się wirusami. Dodatkowo – legalne odnośniki do filmów i seriali możemy znaleźć również na stronie Zalukaj.org – gdzie prezentowanych jest wiele tytułów filmów i seriali.


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here