W Horyńcu-Zdroju ruszy Wakacjada – sprawdź program

0

„Komputer to nie wszystko” – to hasło przyświecające Wakacjadzie, która odbędzie się w ostatnie dni sierpnia w Horyńcu-Zdroju.

Fot. K. Kłysewicz, archiwum

W letnich zajęciach udział mogą wziąć dzieci w wieku 7-13 lat. 24 sierpnia na uczestników czekają warsztaty „Malowanie solą i piaskiem” i „Tworzenie świec żelowych”. 26 sierpnia organizatorzy tłumaczyć będą, że „Jak sobie uszyjesz tak się wyśpisz” i przypomną, że „Ruch to zdrowie”. Kolejnego dnia, 27 sierpnia odbędą się zabawa „Ukrywamy nasze skarby” i „Malowanie byle czym”. Na koniec, 28 sierpnia organizatorzy zaplanowali „Dzień w innym wymiarze, długopis 3D” oraz bitwę balonową. Zajęcia rozpoczną się o godz. 10:00.

„Gmina Horyniec-Zdrój, uzyskała pomoc finansową z budżetu Województwa Podkarpackiego w ramach Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi na lata 2017-2020 na realizację II etapu koncepcji „Uniwersytetu Samorządności”. W ramach projektu odbędą się inicjatywy edukacyjne skierowane do mieszkańców powiatu lubaczowskiego. Szczegóły dotyczące szkoleń znajdują się na plakacie.”

Informacja nadesłana.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here