W Horyńcu-Zdroju ruszy Wakacjada – sprawdź program

0

„Komputer to nie wszystko” – to hasło przyświecające Wakacjadzie, która odbędzie się w ostatnie dni sierpnia w Horyńcu-Zdroju.

Fot. K. Kłysewicz, archiwum

W letnich zajęciach udział mogą wziąć dzieci w wieku 7-13 lat. 24 sierpnia na uczestników czekają warsztaty „Malowanie solą i piaskiem” i „Tworzenie świec żelowych”. 26 sierpnia organizatorzy tłumaczyć będą, że „Jak sobie uszyjesz tak się wyśpisz” i przypomną, że „Ruch to zdrowie”. Kolejnego dnia, 27 sierpnia odbędą się zabawa „Ukrywamy nasze skarby” i „Malowanie byle czym”. Na koniec, 28 sierpnia organizatorzy zaplanowali „Dzień w innym wymiarze, długopis 3D” oraz bitwę balonową. Zajęcia rozpoczną się o godz. 10:00.

„Gmina Horyniec-Zdrój, uzyskała pomoc finansową z budżetu Województwa Podkarpackiego w ramach Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi na lata 2017-2020 na realizację II etapu koncepcji „Uniwersytetu Samorządności”. W ramach projektu odbędą się inicjatywy edukacyjne skierowane do mieszkańców powiatu lubaczowskiego. Szczegóły dotyczące szkoleń znajdują się na plakacie.”

Informacja nadesłana.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here