Za nami Bieg po Wielkim Dziale

0

W pierwszą niedzielę sierpnia (02.08) okolice Narola zapełniły się od biegaczy. To za sprawą zawodów sportowych, których tłem stał się Wielki Dział i okoliczne lasy.

Na starcie w Hucie Złomy stawiło się blisko 200 entuzjastów biegów przełajowych, którzy mieli do pokonania 11 km trasy, prowadzącej przez najciekawsze miejsca na mapie Wielkiego Działu i jego okolic.

Impreza okazała się „strzałem w dziesiątkę” i przyciągnęła na Roztocze Wschodnie wielu entuzjastów biegania z różnych części Polski. Gościliśmy zawodników z okolicznych miejscowości powiatu lubaczowskiego, z dalszych części województwa podkarpackiego, ale również z Lublina, Warszawy oraz Krakowa. Najszybciej trasę biegu pokonał Artur Jendrych ze Świdniak, a wśród kobiet najszybsza była Magdalena Lechowska-Wójciak z Lubaczowa.

[ SZCZEGÓŁOWE WYNIKI ]

Na zakończenie biegu na wszystkich zawodników, czekały upominki oraz pamiątkowe medale. Dla najlepszych był aplauz i nagrody ufundowane przez organizatorów.

Organizatorem zawodów był Urząd Miasta i Gminy Narol oraz GOK Narol. Nadleśnictwo Narol było strategicznym partnerem  wydarzenia oraz gospodarzem terenu.

Obejrzyjcie relację TVP3 Rzeszów.

elubaczow.com, Nadleśnictwo Narol

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here