W Kormedzie przyjmuje dietetyk poradni żywieniowej Prodietik

0

W Centrum Medycznym Kormed w Lubaczowie znajdziemy dietetyka. W zrzuceniu zbędnych kilogramów pomoże Kornelia Motyka, która przyjmuje we wtorki w godz. 10:00-18:00.

Kornelia Motyka, dietetyk w poradni żywieniowej PRODIETIK

Moda na zdrowe odżywianie i aktywny tryb życia nie przemija. Coraz więcej osób chce zacząć zdrowo jeść, zadbać o swoją kondycję, schudnąć lub zmienić dietę, bo dotychczasowe nawyki żywieniowe źle wpływają na samopoczucie. W tym wszystkim najtrudniejsze jest zmienić swoje przyzwyczajenia i skomponować indywidualny plan żywienia, dopasowany do potrzeb i stanu zdrowia. Chcąc osiągnąć sukces i mieć wymarzoną sylwetkę warto zasięgnąć porady dietetyka. 

W Lubaczowie gabinet dietetyczny znajdziemy w Centrum Medycznym Kormed. Wsparcia w temacie odżywiania udzieli Kornelia Motyka – absolwentka kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Rzeszowskim, dietetyk w poradni żywieniowej PRODIETIK. Swoją wiedzę i kwalifikacje poszerza nieustannie poprzez udział w licznych szkoleniach i konferencjach. Dzięki empatii i indywidualnemu podejściu, kształtuje zdrowe nawyki żywieniowe i skutecznie motywuje pacjentów do osiągania wspólnie wyznaczonych celów.

Chcąc umówić się na wizytę należy skontaktować się telefonicznie 698 550 260 lub mailowo: kornelia@prodietik.pl. Więcej informacji znaleźć można na stronie: www.prodietik.pl.

Materiał partnera


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!