Za nami Bieg Bobra na Stawiskach nad Tanwią

0

W tym roku odbyć się miała jedenasta edycja Letniego Pikniku Rodzinnego. Organizatorzy odwołali jednak imprezę. Na jej miejsce zorganizowali Bieg Bobra na Stawiskach nad Tanwią.

Fot. narol.pl

To była druga edycja biegu. Nie było łatwo, bo konkurencja od uczestników wymagała niebywałej sprawności, kondycji i wytrwałości. Trasa przebiegała leśnymi drogami, mokradłami, nurtem rzeki i piaskowymi wzniesieniami, obejmowała czołganie się, skok przez płotek, slalom. W wyścigu pierwsze miejsce zdobył Tomasz Malec, który otrzymał główną nagrodę – okazałego pluszowego bobra, książkę „Od Zamościa po Lwów” oraz weekend w agroturystce Stawiska nad Tanwią dla pięciu osób. Drugie miejsce wywalczył Waldemar Nieścior. Wręczono mu książkę i małego pluszowego bobra. Z kolei trzecie miejsce zajął  zeszłoroczny zwycięzca – Czesław Wołoszyn, który również otrzymał maskotkę i książkę. Ponadto wszyscy uczestnicy otrzymali medale ukończenia biegu. Nagrody wręczał Burmistrz Miasta i Gminy Narol Grzegorz Dominik. Wydarzenie koordynował Piotr Wolańczyk.

Organizatorzy dziękują za pomoc i wsparcie Burmistrzowi Miasta i Gminy Narol, Radzie Sołeckiej Jędrzejówki, Kołu Gospodyń Wiejskich w Jędrzejówce, Ochotniczej Straży Pożarnej i wolontariuszom.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here