Kurs na wózek widłowy – szansa na zdobycie konkretnych kwalifikacji

0

Lubisz prowadzić pojazdy i dobrze czujesz się za kółkiem? Sprawdź się w zawodzie operatora wózka widłowego! Zanim jednak to zrobisz, zadbaj o odpowiednie szkolenia i certyfikaty dopuszczające do pracy.

Skończyłeś szkołę i szukasz kursu, który dostarczyłby Ci szeregu umiejętności praktycznych, przydatnych w przyszłej pracy? Wejście na rynek pracy tuż po zakończeniu edukacji nie jest takie proste. Rozważ uczestnictwo w szkoleniu na wózek widłowy. W ten sposób zdobędziesz kompetencje odpowiadające na bieżące zapotrzebowanie pracodawców. Bez problemu znajdziesz pracę przy rozwijającym się prężnie sektorze produkcyjnym, transportowym oraz w e-commerce.

Kurs na wózek widłowy – sprawdź, dlaczego warto

Kurs na wózek widłowy Poznań to świetny sposób, aby do wiedzy wyniesionej ze szkoły i matury dołożyć praktyczne umiejętności, poszukiwane na rynku pracy. Szybko rozwijające się centra dystrybucyjne, decyzje wielu marek o przeniesieniu produkcji do Polski oraz nowo powstające specjalne strefy ekonomiczne i centra logistyczne sprzyjają tworzeniu nowych miejsc pracy w tym sektorze. Ty również możesz znaleźć w nim zatrudnienie i stabilne dochody.

Szkolenia wózki widłowe Poznań – komfort nauki i elastyczne płatności

Z myślą o Twojej wygodzie firmy zajmujące się szkoleniami na kurs wózka widłowego w Poznaniu udostępniają własne sprzęty, plac manewrowy oraz opcję wygodnych płatności. Program nauczania będzie przebiegał zgodnie z normami zatwierdzonymi przez Urząd Dozoru Technicznego. O jakość nauki zadba doświadczony instruktor. Praktyka to nie wszystko. Podczas naszego szkolenia nie zabraknie także wiedzy teoretycznej, która ułatwi Ci późniejsze zdanie egzaminu państwowego. Jeśli nie chcesz dłużej zwlekać ze zdobywaniem nowych kwalifikacji, zapisz się już dziś na kurs, złóż wniosek o raty, a w kilkanaście minut otrzymasz decyzję o przyznaniu rat. Jeśli cenisz sobie szybkie płatności, możesz też wygodnie zapłacić kartą płatniczą.

Certyfikat w dwóch językach, akceptowany przez unijnych pracodawców

Kurs na wózki widłowe UDT Poznań kończy się egzaminem państwowym przed komisją, w skład której wchodzą egzaminatorzy Urzędu Dozoru Technicznego. Pozytywny wynik pozwoli Ci uzyskać certyfikat w języku polskim i angielskim, respektowany w krajach należących do Unii Europejskiej. Dokument jest zgodny ze wzorem zaakceptowanym przez  Ministerstwo Edukacji Narodowej. To z kolei stanowi przepustkę do zatrudnienia także poza granicami Polski, dając szansę na atrakcyjne zarobki.

Kursy przypominające dla osób, które mają już uprawnienia

Jeżeli dysponujesz już certyfikatem ukończenia kursu na wózek widłowy, lecz od dobrych kilku lat nie siedziałeś za kółkiem, możesz przypomnieć sobie zdobyte umiejętności, biorąc udział w kursie przypominająco-sprawdzającym. W ramach niego będziesz uczestniczył zarówno w zajęciach o charakterze teoretycznym, jak i praktycznym. Kompleksowa baza dydaktyczna zlokalizowana w samym sercu Poznania (tuż przy pętli MPK na Górczynie) pozwoli Ci w bezpiecznych i komfortowych warunkach przećwiczyć, odświeżyć i utrwalić umiejętności.


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here