Gardenia Park, czyli nowy wymiar spotkań

0

Poznaj nowy wymiar spotkań odwiedzając miejsce, jakiego jeszcze nie było w naszej okolicy. W swoje progi zaprasza niedawno powstały Gardenia Park mieszczący się w miejscowości Wietlin III.

Gdy nadchodzi kolejny wakacyjny weekend wielu z nas zastanawia się, gdzie pojechać. Podpowiadamy, że w Wietlinie III 43 (k. Jarosławia) jest Gardenia Park – miejsce dobrej rozrywki i luźnych rozmów, stworzone specjalnie dla miłośników lekkiego chilloutu, młodych, energicznych ludzi, którzy chcą spędzić czas w gronie przyjaciół i znajomych, ale także dla całych rodzin. Właściciele obiektu oddają gościom ponad hektar parku zapewniając tym samym ponad pół tysiąca miejsc siedzących i leżących. Na odwiedzających czekają zastawione przeróżnymi trunkami bary, grille pełne smakołyków, kino, klub muzyczny, plaża.

W najbliższą sobotę, w obiekcie o godz. 20:30 ruszy Klubowa Sobota, a dzień później, od godz. 16:00 – Rodzinna Niedziela. Z tej okazji właściciele przygotowali niezwykłą promocję. Wszystkie osoby odwiedzające  kompleks w dniach 25 i 26 lipca do godz. 23:00 będą miały wstęp wolny. Ze względu na reżim sanitarny liczba miejsc jest ograniczona, dlatego nie warto zwlekać i już dziś dokonać rezerwacji. Więcej szczegółów pod numerem telefonu 600 020 040.

Materiał partnera 

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here