0

Kanada jest jednym z bardzo popularnych kierunków turystycznych i biznesowych. W celu dostania się na terytorium tego kraju drogą lotniczą niezbędne jest uzyskanie dokumentu takiego jak eTA Canada. Warto dowiedzieć się, jak zdobyć ten dokument i kto może wjechać do Kanady.

Co to jest eTA Cadana?

eTA Canada jest to dokument, który umożliwia legalny wjazd na teren państwa takiego jak Kanada. Obowiązuje on jedynie w przypadku wjazdu na terytorium kraju drogą lotniczą i nie dotyczy drogi lądowej lub morskiej. Dokument tego rodzaju wydawany jest na pięć lat, które jest liczone od momentu wydania karty. Dzięki niemu możliwy jest wjazd na terytorium Kanady nieograniczoną liczbę razy, jednakże nie mogą one przekraczać jednorazowo pół roku. eTA Canada to dokument, na podstawie którego można odbyć podróż o charakterze turystycznym lub biznesowym.Kto może wjechać do Kanady?

Do Kanady na podstawie dokumentu eTA Canada może wjechać każda osoba, która podróżuje w celach biznesowych oraz turystycznych. Można więc bez problemu wyjechać do tego kraju na wakacje lub w odwiedziny do rodziny lub znajomych. Z powodzeniem można także wyruszyć w biznesową podróż i brać udział w różnego rodzaju konferencjach. Kartę eTA powinny posiadać również wszystkie osoby, które przejeżdżają przez Kanadę. Jednakże na podstawie tego dokumentu nie ma możliwości podjęcia w Kanadzie pracy. Czynności zarobkowe mogą być wykonywane jedynie na podstawie wizy wyrobionej w odpowiedniej ambasadzie. Dokument eTA obowiązuje tylko i wyłącznie w przypadku dostania się do kraju drogą lotniczą.Jak się ubiegać o eTA do Kanady?

Zdobycie dokumentu takiego jak eTA do Kanady jest dość proste i mało skomplikowane. Aby go uzyskać należy wypełnić odpowiedni wniosek na stronie internetowej. Należy w nim podać podstawowe dane osobowe i paszportowe, a także możliwą drogę kontaktu. Trzeba również odpowiedzieć na kilka istotnych pytań, wśród których są pytania związane z wykonywaną pracą zarobkową w miejscu zamieszkania. Warto pamiętać, że podczas aktywnego użytkowania karty eTA do Kanady należy cały czas mieć ważny paszport, ponieważ należy okazywać je razem.


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here