Ruszył konkurs fotograficzny „Moja wizyta na Roztoczu – Horyniec-Zdrój 2020”

0

Voucher na weekendowy pobyt z wyżywieniem w agroturystyce „Dzikowisko” w Nowinach Horynieckich jest główną nagrodą konkursu „Moja wizyta na Roztoczu – Horyniec-Zdrój 2020”. Organizatorzy będą przyjmować fotografie do 30 sierpnia.

Fot. Krystian Kłysewicz

Konkurs skierowany jest do turystów, którzy odwiedzą gminę Horyniec-Zdrój, a ze swojego pobytu zrobią zdjęcie i prześlą je do organizatorów wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia. Na fotografiach uwiecznione mogą być ciekawe miejsca, zabytki czy krajobraz. Przyjmowane będą także selfie.

Prace składać można do 30 sierpnia, ale nie warto czekać do ostatniej chwili, bo organizatorzy co tydzień spośród nadesłanych zgłoszeń będą losować jedną osobę, która otrzyma zestaw gadżetów związanych z gminą. Ponadto we wrześniu specjalna komisja wybierze najciekawsze zdjęcie, którego autor otrzyma voucher na weekendowy pobyt z wyżywieniem w agroturystyce „Dzikowisko” w Nowinach Horynieckich. Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną opublikowane na stronie internetowej horyniec-zdroj.pl i w mediach społecznościowych. Zaprezentowane zostaną także na wystawie w Gminnym Ośrodku Kultury w Horyńcu-Zdroju.

Więcej szczegółów o konkursie, regulamin i karta zgłoszeniowa znajdują się na stronie gminy Horyniec-zdrój.

AH, elubaczow.com


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here