Specjaliści neurochirurgii i chirurgii kręgosłupa w Kormedzie

0

Centrum Medyczne Kormed w Lubaczowie prowadzi zapisy na konsultacje ze specjalistami w dziedzinie neurochirurgii i chirurgii kręgosłupa.

Konsultacje przeprowadzą neurochirurdzy z Lublina: dr nauk medycznych Michał Rutkowski – specjalista neurochirurg oraz Marcin Wdowiak – specjalista neurochirurg.

Dr n. med. Michał Rutkowski pracuje w Klinice Neurochirurgii i Neurochirurgii Dziecięcej Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 4 w Lublinie. Jest autorem i współautorem publikacji naukowych z zakresu neurologii i neurochirurgii. Odbył praktyki zagraniczne w Austrii i Niemczech. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Neurochirurgicznego, uczestniczył w licznych szkoleniach na terenie Polski i zagranicą. Udziela porad w zakresie leczenia operacyjnego chorób kręgosłupa w odcinku szyjnym, piersiowym i lędźwiowym kręgosłupa, w tym dyskopatii i chorób zwyrodnieniowych (zwężenie kanału kręgowego, kręgozmyk), chirurgii nerwów obwodowych, a także chorób naczyniowych oraz nowotworów centralnego układu nerwowego.

Lek. med. Marcin Wdowiak jest specjalistą neurochirurgiem ze szpitala Żagiel Med w Lublinie, pracuje także w pracuje w Klinice Neurochirurgii i Neurochirurgii Dziecięcej Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 4 w Lublinie. Zajmuje się m.in. małoinwazyjnymi metodami leczenia dyskopatii i bólów kręgosłupa.

Zainteresowanych konsultacjami zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 16 736 21 15 i  16 736 21 03.

Materiał partnerski: Centrum Medyczne KORMED Sp. z o. o. Sp. k., ul. Kościuszki 141/7, 37-600 Lubaczów.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here