Wakacje z Spice Gears Academy i robotami

0

W Lubaczowie organizowane będą wakacyjne zajęcia robotyczne dla dzieci i młodzieży. Na niezapomnianą przygodę zaprasza Spice Gears Academy.

– Stęsknieni za Wami szykujemy warsztaty, półkolonie i Obozowe Mistrzostwa Polski. – mówią managerowie szkółki.

W ofercie Akademii znajdziemy półkolonię, czyli pięć dni (27 – 31 lipiec) intensywnej nauki o robotyce. Zajęcia prowadzone będą w formie zabawy od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubaczowie (ul. Słowackiego 9). Nie zabraknie mini konkursów, znajdzie się czas na sport i inne atrakcje. Uczestnicy nauczą się pracy zespołowej i rozwiną swoją kreatywność, a wszystko za sprawą tworzenia niesamowitych konstrukcji z klocków LEGO. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie sgacademy.pl/polkolonia.

Dzieci będą miały także możliwość wyjechać na Obozowe Mistrzostwa Polski, które odbędą się w dniach 19-24 lipca w Hotelu Przedwiośnie w Masłowie koło Kielc. W czasie zawodów każda z drużyn będzie budować, programować i prezentować swoje roboty świetnie się przy tym bawiąc. Ponadto uczestnicy będą mieć okazję poznać Mistrzów Świata. Nie warto więc zwlekać, tym bardziej, że liczba miejsc jest ograniczona, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegóły dotyczące Obozu dostępne są na stronie sgacademy.pl/obozowe-mistrzostwa-polski.

Warsztaty z SGA zorganizowane zostaną zgodnie z wytycznymi GIS, MZ i MEN. 

Letnie półkolonie Spice Gears Academy 2019, fot. archiwum SGA

Film promujący Obozowe Mistrzostwa Polski SGA 2020

Materiał partnera

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here