Zarządzanie przedszkolem nie jest łatwym zadaniem. Wymaga odpowiednich umiejętności, wiedzy i kwalifikacji. W zadaniu tym pomocne okaże się odpowiednie oprogramowanie. Czym się charakteryzuje? Jakie są jego największe zalety? Dowiedz się z poniższego artykułu.

  1. 1. Profesjonalne zarządzanie placówką
  2. 2. Lepszy kontakt z rodzicami
  3. 3. Wsparcie w edukacji

Profesjonalne zarządzanie placówką

Specjalistyczny system obsługi przedszkola, taki jak oferowany przez firmę Inso, pozwala znacząco usprawnić codzienną pracę placówki. Służy do sprawnego zarządzania przedszkolem lub żłobkiem. Jest przeznaczone dla placówek o dowolnej wielkości. W jednej, prostej w obsłudze aplikacji, znajduje się szereg funkcji, dzięki którym zarządzanie przedsiębiorstwem staje się szybkie i wygodne. Do najważniejszych z nich należą m.in. opcja sprawdzania obecności za pomocą jednego kliknięcia, łatwego tworzenia zestawień i raportów różnego rodzaju albo automatycznego generowania faktur i rozliczeń. Ponadto oprogramowanie pozwala na automatyczne księgowanie płatności dzięki integracji z kontem bankowym, wygodne zarządzanie posiłkami oraz wysyłanie zamówień do firmy cateringowej, a także integrację z czytnikami i kontrolę dostępu.

Lepszy kontakt z rodzicami

System umożliwia także lepszy kontakt z rodzicami dzięki wielu funkcjonalnościom, takim jak opcja wysyłania wiadomości i ogłoszeń bezpośrednio przez aplikację. Ponadto system umożliwia łatwe zarządzanie i weryfikację osób upoważnionych do odbioru dziecka, pozwala na wykonywanie płatności przez przelewy online za pomocą jednego kliknięcia, jak również pokazywanie rodzicom wszystkich składowych rachunku, co buduje zaufanie dzięki transparentności w finansach. System jest przy tym bezpieczny i odpowiednio chroniony przed niepowołanymi osobami.

Wsparcie w edukacji

Omawiamy system stanowi również solidne wsparcie w edukacji. Pozwala na prowadzenie zajęć online dzięki wbudowanemu w aplikację czatowi video. Umożliwia także łatwe korzystanie z dziennika elektronicznego zgodnego z wytycznymi MEN. Zapewnia transparentność pracy zdalnej dzięki wygodnej i szybkiej dokumentacji działań nauczycieli. Ponadto pozwala także na sprawne wysyłanie zadań do wykonania w domu przez uczniów.

Warto również podkreślić, że oprogramowanie jest w pełni zgodne z wytycznymi RODO. Przechowywane dane osobowe użytkowników programu są przetwarzane zgodnie ze wspomnianymi przepisami, a także odpowiednio chronione. Co ważne, wszystkie dane są szyfrowane, czego potwierdzeniem jest aktualny certyfikat SSL z dwupoziomową autoryzacją. Wybierając system, można także liczyć na profesjonalne wsparcie techniczne doświadczonych specjalistów poprzez e-mail, czat albo telefon.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here