SP nr 2 w Lubaczowie: Wiemy, kto zdobył Złotą Tarczę

9

Kinga Furgała uzyskała tytuł Najlepszego Absolwenta Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubaczowie. Wczoraj, w placówce zebrała się Rada Rodziców ds. stypendiów Złota Tarcza.

Fot. Archiwum.

Nagroda ma stanowić pewnego rodzaju wyróżnienie dla uczniów, którzy przez cały rok pracują bardzo sumiennie i otrzymują wysokie noty w konkursach edukacyjnych. Ma być motywacją do rozszerzenia wiedzy we wszystkich obszarach dydaktycznych. W „Dwójce” Złota Tarcza przyznawana jest po raz kolejny.

W tym roku w posiedzeniu zespołu tematycznego wzięły udział Maria Wypych, Monika Wachnianin i Agnieszka Wlezień. Rozpatrywały one wnioski o przyznanie stypendium, które otrzymali: Damian Baran, Paulina Gwóźdź, Judyta Dyś, Karolina Pacuła, Magdalena Świerczek, Dominika Margraf, Dominika Szałańska, Kamila Stopyra, Maciej Szynal, Wiktor Ratowski, Piotr Meder, Oskar Sobolewski, Jagoda Guzek, Karol Mazepa, Patrycja Szychter, Julita Margraf, Paulina Misztal, Aleksandra Roczniak, Mateusz Pruchniak, Kinga Furgała, Igor Furgała. Tytuł Najlepszego Absolwenta uzyskała Kinga Furgała.

AH, elubaczow.com

9 komentarze

  1. Zgodnie z zapisami regulaminu, który jest dostępny w sieci, najlepszy absolwent może być tylko jeden, czyżby szanowna Rada Rodziców brała przyklad z naszych rządzących i aż tak dowolnie interpretowała uchwalone przez siebie przepisy.

    § 1
    1. Szkolne stypendium za wyniki w nauce pt. „Złota Tarcza” otrzymują najlepsi uczniowie klas IV – VIII Szkoły Podstawowej Nr 2 w Lubaczowie.
    2. Tytuł „Najlepszego Absolwenta Złotej Tarczy” otrzymuje najlepszy absolwent Szkoły Podstawowej Nr 2 w Lubaczowie.

  2. To są dwa różne tytuły: Rada pedagogiczna przyznała tytuły Najlepszego Absolwenta Kindze i Igorowi (zgodnie z zapisem w Statucie), zaś Rada Rodziców przyznała tytuł Najlepszego Absolwenta Złotej Tarczy Kindze. Obojgu należą się wielkie gratulacje, bo mają na swym koncie osiągnięcia na szczeblu wojewódzkim, a do tego to bardzo fajne dzieciaki ? Powodzenia w nowych szkołach!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here