Autolokata 13 – oszczędzaj pieniądze i wygraj mieszkanie w Rzeszowie, samochód lub inne nagrody!

0

Czy można mieć mieszkanie za jedyne 2000 zł? A może własny samochód za tę samą cenę? Te i wiele innych nagród oferuje Bank Spółdzielczy w Lubaczowie. Dodatkowo zainwestowane środki wrócą do nas z nawiązką. Co należy zrobić? Wystarczy założyć Autolokatę 13. Zobacz, jakie to proste.

Trzynastka wcale nie musi być pechowa. Bank Spółdzielczy w Lubaczowie udowadnia, że jest wręcz przeciwnie. Za jedyne 2000 zł ulokowane na trzynastej edycji Autolokaty otrzymasz kupon specjalnej loterii, a wraz z nim szansę na niesamowite nagrody o wartości ponad 290 tys. zł.

Wystarczy pamiętać, że:

  • – lokatę możesz założyć od września 2019 do 6 sierpnia 2020 r.;
  • – musisz utrzymać ją przynajmniej do 1 września 2020 r.;
  • – minimalna kwota lokaty to 2000 zł (za tę kwotę otrzymasz kupon loterii);
  • – każde kolejne 2000 zł to kolejny kupon i kolejna szansa na wspaniałą nagrodę (ilość kuponów zależy wyłącznie od Ciebie);
  • – czas trwania lokaty to 12 miesięcy;
  • – lokatę gwarantuje Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

Dla klientów posiadających rachunek w Banku Spółdzielczym oprocentowanie Autolokata 13 wynosi 0,70%, dla wszystkich pozostałych – 0,40%.

Zwycięzcą możesz zostać już we wrześniu 

Losowanie nagród przewidziane jest na dzień 12 września 2020 r. Odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie przy ul. M. Konopnickiej 2 (początek o godz. 15.00). Wystarczy, że utrzymasz Autolokatę 13 do 1 września i możesz zostać jednym z jej zwycięzców. 

I Nagroda to mieszkanie w Rzeszowie (o pow. 31,14 mkw.) na Osiedlu Karoliny, a wraz z nim miejsce w lokalu garażowym. Wartość nagrody wynosi 194 080 zł brutto. 

II Nagroda to Toyota Yaris wersja Active o wartości 45 644 zł brutto. 

III Nagroda to 3 bony wycieczkowe, każdy o wartości 4000 zł, do zrealizowania w dowolnym biurze podróży na terenie RP. 

A to nie wszystkie niespodzianki – jest ich dużo więcej. Łączna pula wygranych w naszej loterii to 293 757 zł brutto.   

ROR za 0 zł? U nas tak

Odwiedzając placówkę Banku Spółdzielczego w Lubaczowie w celu założenia Autolokaty, pomyśl także o rachunku bieżącym ROR, który otworzysz za 0 zł! Dodatkowo jeśli założysz rachunek osobisty środki na lokacie uzyskają wyższe oprocentowanie. Nie zwlekaj, nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here