Gmina Horyniec-Zdrój prezentuje swoje atrakcje

2

Ziemia Horyniecka to jeden z najpiękniejszych zakątków naszego regionu. Ta okolica jest także wyjątkowo bogata w ciekawe atrakcje. Przekonać się o tym można choćby z nowej mapy przygotowanej dla turystów.

O pięknie Ziemie Horynieckiej możemy przekonać się także oglądając zdjęcia lokalnego fotografa Krystiana Kłysewicza.

Ruszamy z nowym sezonem turystycznym i jako gmina pragniemy w przejrzysty sposób zaprezentować naszym kuracjuszom oraz licznym turystom odwiedzającym nasze tereny wszystkie atrakcje. Mapka jest odpowiedzią na ogrom pytań, jakie zawsze zadają turyści odwiedzający nasze Punkty Informacji Turystycznej. W prosty sposób wizualizuje wszystko, co warte jest zobaczenia w naszej gminie, a jak widać, jest tego bardzo dużo – czytamy w komunikacie prasowym.

Mapa ma charakter poglądowy i dlatego do odwiedzenia niektórych miejsc warto zabrać ze sobą klasyczną mapę turystyczną lub posiadać nawigację GPS. Szkice do mapki wykonała lokalna artystka Małgorzata Stelmach, córka Janusza Burka. W formie papierowej mapa będzie także dostępna do końca miesiąca w Punktach Informacji Turystycznej w Horyńcu-Zdroju.

Po więcej atrakcji z innych miejsc zapraszamy na blog podróżniczy wposzukiwaniu.pl


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here