Znamy repertuar Plenerowego Kina Samochodowego w Cieszanowie

2

Organizatorzy Plenerowego Kina Samochodowego w Cieszanowie ruszyli ze sprzedażą biletów. Podali także repertuar. Zobaczcie, co będzie można obejrzeć.

O tym, że nadszedł czas, by w towarzystwie najbliższych pooglądać film pod gołym niebem pisaliśmy pod koniec maja. Teraz przedstawiamy repertuar PKS-u, czyli Plenerowego Kina Samochodowego, które jest świetną alternatywą dla tradycyjnych kin, szczególnie w dobie epidemii.

Filmy wyświetlane będą na placu obok Lodowiska w Cieszanowie, w czwartki o godz. 21:00. Jako pierwszy, 18 czerwca pokazany zostanie dramat obyczajowy „Buntownik z wyboru”. Następnie, 25 czerwca zobaczyć będziemy mogli dramat wojenny „Pluton”, a 2 lipca – thriller „Milczenie owiec”.

Na poszczególne seanse bilety można kupić za pośrednictwem strony: www.bilety24.pl. Dopuszczalna jest również forma płatności kartą płatniczą bezpośrednio przed seansem z zastrzeżeniem, że ze względu na ograniczoną liczbę miejsc parkingowych, pierwszeństwo mają osoby, które zakupiły bilety przez „Bilety24.pl”.

AH, elubaczow.com


2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here