Gmina Wielkie Oczy: Zrobili #selfiedlapapieża

0

W ostatnim czasie Gmina Wielkie Oczy ściągnęła prawie pół tysiąca rowerzystów z rożnych zakątków. Włączyli się oni do akcji #selfiedlapapieża, która zakończyła się 31 maja.

Akcja stanowiła alternatywę dla organizowanego co roku rajdu rowerowego im. św. Jana Pawła II. Z uwagi na ogłoszoną epidemię, zaplanowany na 16 maja rajd nie mógł się odbyć w proponowanej do tej pory formie. W zastępstwie grupowej jednośladowej wycieczki zorganizowano akcję #selfiedlapapieża, która dzięki rozciągnięciu w czasie nie stwarzała zagrożenia dla jej uczestników. Działania zachęcały do aktywnego spędzenia czasu i uczczenia pamięci papieża Polaka.

– Nie był to już rajd rowerowy o lokalnym charakterze, a akcja w której udział mógł wziąć każdy chętny. Tym sposobem w pozostawionym na miejscu zeszycie pojawiły się wpisy z Rzeszowa, Przeworska, Piwody, Baszni Dolnej, Lubaczowa, Młynów a nawet Warszawy. – mówią organizatorzy, którzy mimo zakończenia akcji nadal zachęcają do odwiedzania kapliczki przy pięciu sosnach.

AH, elubaczow.com


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here