Fot. Archiwum.

Kompletnym brakiem wyobraźni wykazał się 26-latek, który pędził samochodem w terenie zabudowanym z prędkością 134 km/h. Mieszkaniec gminy Stary Dzików stracił prawo jazdy na trzy miesiące, otrzymał mandat i punkty karne.

Fot. Archiwum.

Pirata drogowego zatrzymali w poniedziałek (25.05) rano w Obszy policjanci z Biłgoraja. 26-latek pędził samochodem osobowym m-ki Peugeot w terenie zabudowanym z prędkością 134 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali należący do mężczyzny blankiet prawa jazdy. Dodatkowo, za przekroczenie dozwolonej prędkości o 84 km/h został ukarany wysokim mandatem karnym i otrzymał punkty.

Pamiętajmy, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych, szczególnie tych, które niosą za sobą największe żniwo ofiar śmiertelnych. Apelujemy do kierowców o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego – czytamy w policyjnym komunikacie.

5 komentarze

  1. Wy to już całkiem nie macie o czym pisać tylko o jakimś wiochmenie co wyciskal wszystkie siły z starego peugeota.

    Szybkość informacji na tym portalu jest zaskakująca . Dziś jest piątek a tu dopiero info o poniedziałku

  2. Naprawdę komentarze powalają nie na temat to pierwsze a drugie nikt nie skupia się na problemie.taki kierowca powinien być surowo ukarany tak jak np.w Szwajcarii.jesli by odzyskał prawo jazdy …. najszybciej po 2 latach to w terenie zabudowanym nie przekroczył by 50.czysto teoretycznie gdyby zginął Wasz bliski przez takiego idiotę jak by to wtedy wyglądało.pozdrawiam

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here