Świetlica w Baszni Górnej zostanie wyremontowana

0

Świetlica wiejska w Baszni Górnej zyska nowy blask. Ogłoszony został przetarg na jej rozbudowę i modernizację. Oferty firm przyjmowane będą do 28 maja w Urzędzie Gminy Lubaczów.

Prace podzielone zostaną na dwa etapy. Pierwszy realizowany będzie z wykorzystaniem przyznanego Gminie Lubaczów dofinansowania. Obejmie on roboty rozbiórkowe i budowlane w Świetlicy, zlikwidowane zostanie szambo, zainstalowania instalacja wodno-kanalizacyna, CO, gazowa wewnętrzna i zewnętrzna, elektryczna i odgromowa. Termin zakończenia tych prac to 30 listopada 2020 roku. Natomiast koszty drugiego etapu pokryte zostaną ze środków Gminy. W tej części zadania wykonane zostaną roboty budowlane w Świetlicy oraz dodatkowo garażu jednostki OSP w Baszni Dolnej. Tu pojawi się m.in. nowa elewacja, instalacja wodno-kanalizacyna, CO i monitoring. Te prace zakończyć się muszą do 31 grudnia 2020 roku.

Oferty firm zainteresowanych podjęciem się robót przyjmowane będą do 28 maja 2020 roku, do godz. 10:00 w Urzędzie Gminy Lubaczów. Więcej szczegółów dotyczących przetargu znaleźć można w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Lubaczów.

AH, elubaczow.com


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here