Lubaczów: Od poniedziałku więcej osób na boisku i hali sportowej

0

W związku z ogłoszeniem przez rząd znoszenia kolejnych ograniczeń, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubaczowie dostosowuje swoje obiekty do wprowadzanych wytycznych. Od poniedziałku zwiększone zostaną limity osób, które mogą ćwiczyć na otwartych obiektach sportowych.

Od 18 maja na orliku i boisku wielofunkcyjnym będzie mogło przebywać maksymalnie 14 osób (+ 2 trenerów), a na stadionie ćwiczyć będą mogły maksymalnie 22 osoby (+ 4 trenerów). Wprowadzona zostanie także możliwość dzielenia boiska piłkarskiego na dwie połowy oddzielone od siebie buforem bezpieczeństwa.

– Jeśli wydzielimy 5-metrową strefę buforową, wtedy na jednej połowie może przebywać równocześnie 16 osób + 3 trenerów. W sumie na pełnowymiarowym boisku piłkarskim mogą przebywać w takim wariancie 32 osoby (+ 6 trenerów). – czytamy na facebookowej stronie MOSiRu.

Dodatkowo zmiany obejmą obiekty zamknięte. W sali sportowej przy ul. Konopnickiej 5a (budynek Szkoły Podstawowej nr 1) ćwiczyć będzie mogło 12 osób (+ trener). Natomiast w hali sportowej przy ul. Kopernika 22 (Szkoła Podstawowa nr 2) przebywać będzie mogło 16 osób (+ 2 trenerów). Co istotne, we wszystkich obiektach nie można będzie korzystać z szatni ani węzła sanitarnego (poza WC).

AH, elubaczow.com


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here