W Loktrasie zdalnie zamówisz wydruk swoich zdjęć

0

Firma fotograficzna Loktras w Lubaczowie uruchomiła nową usługę – „Mobile Photo Kiosk”. Za jej sprawą z dowolnego miejsca szybko zamówisz zdjęcie do druku.

W dzisiejszych czasach każdy z nas, na swój sposób jest fotografem. Zdjęcia robimy sobie i bliskim będąc na wycieczkach, imprezach lub na przedszkolnych występach dzieci. Fotografie nie zawsze są artystyczne czy dobrej jakości. Jednak nie to się dla nas liczy. Ważna jest ich wartość sentymentalna.

Robimy setki zdjęć, które zapisujemy na dyskach naszych komputerów czy telefonów. Niestety pamięć urządzeń bywa czasem zawodna. Trwałym i rekomendowanym przez osoby zawodowo zajmujące się fotografią sposobem na zatrzymanie ważnych dla nas momentów i zachowanie wspomnień jest drukowanie zdjęć. Bardzo dobrze wie o tym lubaczowska firma fotograficzna Lokatras, która uruchomiła nową usługę – „Mobile Photo Kiosk”. Za jej sprawą niezależnie czy jesteś w zaciszu mieszkania czy w drodze, zamówić możesz wydruk swojego zdjęcia. Wystarczy tylko pobrać ze Sklepu Play aplikację i wpisać numer laboratorium: 5413.

– Teraz bez wychodzenia z domu, siedząc wygodnie w fotelu i popijając kawkę zamówisz zdjęcia o dowolnej porze dnia, oszczędzając czas i pieniądze na dojazd. Większe zamówienia w okolicy Lubaczowa dowozimy do domu. – zachęca właściciel firmy Jerzy Ważny.

Zdjęcia drukowane są na najnowszych minilabach EPSON, co gwarantuje najwyższą jakość, wierne, wysycone kolory, łagodne przejścia tonalne i trwałość. Ponadto klient ma możliwość wyboru papieru o różnych powłokach, płócien czy folii. Dodatkowo firma oferuje też albumy, ramki i wyklejanie na piance.

– To dobry czas na zdjęciowe wspomnienia – a zdjęcia dopiero na papierze stają się prawdziwymi zdjęciami i „ożywają”! – zachęca do skorzystania z usługi zespół ambitnych osób z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie fotografii, grafiki, filmu i reklamy Loktrasu.

Materiał partnera


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here