Urząd Skarbowy w Lubaczowie dostępny dwa dni w tygodniu

0

Urząd Skarbowy w Lubaczowie będzie dostępny dla petentów dwa dni w tygodniu. Wizyta będzie jednak możliwa tyko w wyjątkowych sytuacjach, w których nie można załatwić sprawy np. przez e-usługi, czy telefonicznie.

Fot. Archiwum

Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) zachęca do korzystania z e-usług i kontaktu z urzędami skarbowymi poprzez e-PUAP i infolinie. Usługi takie jak e-Deklaracje i Twój e-PIT pozwalają na m.in. sprawne rozliczanie podatków bez wizyty w urzędzie skarbowym. Także przez Internet można uzyskać zaświadczenie o niezaleganiu w podatkach oraz należnościach celnych lub stwierdzające stan zaległości.

W wyjątkowych sprawach, których nie można załatwić elektronicznie, wprowadzono jednak możliwość wizyty w urzędzie przez 2 dni w tygodniu. Od 8 maja 2020 r. możliwa będzie wizyta w urzędzie skarbowym przez 2 dni w tygodniu: w środy od 9:00 do 15:00 i piątki od 9:00 do 13:00. W pozostałe dni obsługa odbywa się w jednostkach KAS poprzez e-Usługi, e-PUAP i telefonicznie.

Planując wizytę w urzędzie najlepiej wcześniej skontaktować się telefonicznie, by upewnić się czy odwiedziny są na pewno konieczne.

Urząd Skarbowy w Lubaczowie
ul. Sobieskiego 6
37-600 Lubaczów

Centrala – 16 632 93 00
Fax – 16 632 27 85
e-mail us.lubaczow@mf.gov.pl

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here