Stwórz iKartkę Wielkanocną i wygraj nagrodę

0

Zbliżają się najstarsze i najważniejsze święta chrześcijańskie – Wielkanocne. Wielu z nas w tym czasie składa bliskim życzenia wysyłając świąteczną kartkę. Jednak w obecnych czasach, kiedy panuje epidemia koronawirusa nie chcemy ryzykować i wychodzić z domu. Jak sobie poradzić z tym problemem i pokazać komuś, że o nim pamięta?

Miejski Dom Kultury w Lubaczowie podpowiada, by kartki wysłać internetowo, ale chcąc zrobić niespodziankę znajomym i rodzinie, warto stworzyć ją samemu. Tym bardziej, że jednocześnie można wziąć udział w konkursie i wygrać podwójne wejściówki do kina „Melodia” w Lubaczowie. Co trzeba zrobić?

W Konkursie Graficzno-Plastycznym Kartka Wielkanocna 2020 wziąć mogą udział uczniowie szkół podstawowych i średnich z powiatu lubaczowskiego. Należy wykonać pracę plastyczną lub graficzną związaną tematycznie ze Świętami Wielkanocnymi. Swoje dzieło należy zeskanować (sfotografować) i przesłać mailowo na adres a.hojdak@mdklubaczow.pl do 9 kwietnia. Kartki zostaną opublikowane na stronie ikarteczki.pl. W witrynie będzie można przesłać kartkę bliskim. Pracę wysłać znajomym będą mogli także inni użytkownicy strony. Trzy kartki z największą liczbą wysłań otrzymają nagrody.

Szczegóły na temat konkursu można uzyskać kontaktując się z instruktor MDK Aleksandrą Hojdak. Więcej informacji i kartę zgłoszeniową znajdziecie na: www.mdklubaczow.pl.

AH, elubaczow.com


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here