Lubaczów: Z Urzędem Skarbowym kontaktuj się zdalnie

0

Ministerstwo Finansów i Krajowa Administracja Skarbowa podjęły decyzję o czasowym ograniczeniu dostępu do urzędów skarbowych ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa. Z Urzędem Skarbowym w Lubaczowie można kontaktować się zdalnie.

Zeznanie podatkowe można złożyć bez wizyty w urzędzie skarbowym, korzystając z usługi Twój e-PIT lub systemu e-Deklaracje. Wszystkie zaświadczenia wydawane przez urzędy skarbowe można uzyskać przez Internet, korzystając z platformy ePUAP lub portalu biznes.gov.pl.

Zachęcamy do korzystania z elektronicznych form rozliczeń, załatwiania spraw urzędowych przez Internet i zdalnego kontaktu z jednostkami KAS – informuje w komunikacie prasowym Krajowa Administracja Skarbowa.

Urząd Skarbowy w Lubaczowie
Centrala – tel. 16 632 93 00
e-mail: us.lubaczow@mf.gov.pl

W serwisie biznes.gov.pl znajdują się opisy elektronicznych usług świadczonych przez urzędy skarbowe, między innymi informacje o tym w jaki sposób, za pomocą Internetu, można złożyć wniosek oraz uzyskać zaświadczenie o niezaleganiu w podatkach i należnościach celnych, lub zaświadczenie stwierdzające stan zaległości.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here