Między Morągiem a Pasłękiem, wśród lasów i jezior, w jednym z najczystszych regionów Polski znaleźć można „Młyn Klekotki Resort & Spa”. To klimatyczne miejsce, które pomoże odetchnąć od codziennego zabiegania i miejskiego zgiełku.

Gdy za oknem robi się cieplej, szukamy okazji, by gdzieś wyjechać i odpocząć. Wtedy staje przed nami pytanie: Gdzie wybrać się na urlop czy wakacje? A może nie warto czekać do lata i już dziś spoglądać na piękno krajobrazu, oddychać czystym powietrzem i podziwiać kolory ziemi na Warmii i Mazurach. Wyobraźcie sobie wąską drogę biegnącą wzdłuż gąszczu lasu, pośrodku którego, nad jeziorem, stoi urokliwy młyn. To niepozorny, ale absolutnie klimatyczny hotel „Młyn Klekotki Resort & Spa”, który możecie poznać odwiedzając stronę http://klekotki.com.pl/. Robi on ogromne wrażenie na miłośnikach dobrej architektury. W tym XVII-wiecznym budynku mieszczą się cudne sypialnie, apartamenty oraz sale konferencyjne. W różnorodnych wnętrzach, nawiązujących stylistyką do nurtów Art Deco i Secesji, nie brakuje świeżości i wyjątkowości. A okna otwierają przed gośćmi niezapomniane widoki na rzekę i jezioro.

Właściciele wiedzą, jak zadbać o najmniejszy szczegół, a atrakcji w okolicy jest co niemiara. Na gości lubiących aktywny wypoczynek czekają rowery wodne, quady, korty tenisowe i pole golfowe. Można kopać piłkę, jeździć na rowerach, wskoczyć do kajaków albo na bombę do jeziora. Od rana do wieczora grać w planszówki, zbierać jagody w lesie i robić wszystko, co się żywnie podoba. Natomiast dla tych, którzy szukają chwili relaksu „Młyn Klekotki Resort & Spa” daje możliwość indywidualnego zadbania o siebie, dzięki serii rozmaitych zabiegów zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. W trakcie masażu czy pobytu w saunie goście wyruszają wszystkimi zmysłami w świat aromatów i zapachów. Oddają się prawdziwemu odprężeniu, a klimat Warmii i Mazur uwalnia ich od codziennego stresu i wprowadza w stan wytchnienia. Ponadto drewno, będące głównym elementem zabudowy ma zbawienny wpływ na organizm. To niezapomniane doświadczenie prawdziwego luksusu.

Warto wybrać się na Warmię i Mazury, bo to naprawdę magiczne miejsce. Polecamy je także osobom, które szukają wyjątkowej lokalizacji na ceremonię zaślubin w plenerze lub do organizacji wesela czy innych imprez okolicznościowych. Pobyt w Hotelu może też być doskonałym prezentem dla rodziców lub znajomych. W końcu nie ma piękniejszego podarku od niezapomnianych wrażeń i wspomnień. 


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here