Lubaczów: Zagrali dla Weroniki

0

W sobotę (29.02) w hali sportowej MOSiR w Lubaczowie odbył się VI Halowy Turniej Piłki Nożnej 35+ o puchar Burmistrza Lubaczowa. Sportowa rywalizacja odbyła się pod hasłem „Gramy dla Weroniki”.

Już po raz szósty w Lubaczowie zorganizowano charytatywny turniej halowej piłki nożnej o puchar Burmistrza Lubaczowa. Na zaproszenie organizatorów do zawodów zgłosiły się drużyny: Sparta Biłgoraj, Polak Team, Oldboye Narol, ZUH-Y Dachnów, Oldboye Horyniec-Zdrój, Czarni Oleszyce oraz dwa zespoły Trapera Lubaczów. Po rozegraniu 16 meczy najlepsi okazali się Oldboje z Horyńca-Zdroju, drugie miejsce zajęli Czarni Oleszyce, a trzecie przypadło Traperowi. Wybrano także najlepszego bramkarza, którym został Grzegorz Kominek z Biłgoraja. Natomiast najlepszym strzelcem został Rafał Urban z Horyńca.

W tym roku w trakcie zawodów odbyła się kwesta na pomoc w leczeniu i rehabilitacji malutkiej mieszkanki naszego miasta Weroniki Tyburczy. Blisko dwuletnia dziewczynka cierpi na rzadką wadę lewej nogi, która jest krótsza od prawej o połowę. Czeka ją skomplikowana operacja i intensywna rehabilitacja, dzięki której będzie mogła normalnie funkcjonować. W trakcie turnieju udało się zebrać w sumie ponad 2 tys. zł.

Weronikę można wesprzeć także darowizną lub 1 procentem podatku.

Pragniemy Podziękować Burmistrzowi za ufundowanie pucharów, dyrektorowi MOSiR za udostępnienie hali i pomoc przy organizacji, paniom za przygotowanie poczęstunku drużynom za przybycie, a także wszystkim tym którzy przyczynili się do tego abyśmy mogli się spotkać i zagrać w szczytnym celu – podsumowują organizatorzy.

Galeria zdjęć, fot. Grzegorz Obroślak.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here