Przed zakupem pojazdu koniecznie sprawdź jego historię

0

Zakup pojazdu zawsze wiąże się ze sporym wydatkiem, dlatego zawsze warto dokładnie poznać historię nowego nabytku. Najnowsze możliwości badania historii pojazdu oparte na technologii blockchain pozwalają dokładnie poznać nam przeszłość środka transportu.

Blockchain jest innowacyjnym podejściem do zbierania danych i wykorzystywany jest m.in. do weryfikacji historii pojazdów. Zastosowanie to doskonale wykorzystuje system CarVertical – historia pojazdu oparta na technologii blockchain.

Dzięki technologii blockchain mamy możliwość bardzo dokładnie sprawdzić historię pojazdu i dowiedzieć się w jaki sposób był użytkowany. Dowiemy się co działo się między pierwszą rejestracją a datą bieżącą oraz poznamy wszystkie zdarzenia z konkretnymi datami dla konkretnego auta.

Jak sprawdzić historię samochodu?

Wystarczy cztery proste kroki:

1. Znajdź numer VIN

Numer VIN, składający się zazwyczaj z 17 znaków, można z łatwością znaleźć na nadwoziu pojazdu lub w dowodzie rejestracyjnym.

2. Wprowadź do w odpowiednie pole

Wejdź na stronę https://www.carvertical.com/pl/historia-pojazdu i wprowadź go w odpowiednie pole.

3. Dokonaj płatności

Dokonał płatności on-line za przygotowanie pełnego raportu dla konkretnego pojazdu.

4. Odbierz raport pojazdu

Trafi do Ciebie kompleksowa i wiarygodne informacja dotyczące przebiegu, wypadków, kradzieży itp., ale także wskazówki dotyczące właściwej konserwacji pojazdu w przyszłości.

Uzyskanie raportu trwa zazwyczaj kilka minut. Usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a raporty są generowane automatycznie. W większości przypadków jest to tylko kwestia przetwarzania płatności – im wcześniej środki trafią na nasze konto, tym szybciej udostępnimy raport.

Co bardzo ważne carVertical ma charakter globalny, co oznacza, że pojedyncza baza danych obejmuje cały cykl życia danego pojazdu, nawet jeśli został on wyeksportowany. Minimalizuje również tak zwaną „utratę danych między krajami”, zapewniając jeszcze większą przejrzystość na rynku.

Prowadzimy ewidencję ponad 50 milionów pojazdów zgłoszonych jako uszkodzone w różnych krajach europejskich i Ameryce Północnej. Aktualizujemy nasze informacje w sposób ciągły, dzięki czemu możemy dostarczać raporty zawierające najnowsze i najbardziej odpowiednie dane dotyczące wypadków drogowych, aktów wandalizmu lub szkód spowodowanych klęskami żywiołowymi – czytamy na stronie carvertical.com/pl/.


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here