„Ponadnarodowa mobilność uczniów” z Zespołu Szkół w Lubaczowie

0

Młodzież z Zespołu Szkół w Lubaczowie wyjechała na siedem dni na Słowację, do Levic – Miasta Partnerskiego Lubaczowa, gdzie wraz ze słowackimi rówieśnikami ze szkoły Stredná Odborná Śkola Techniky a Služieb brała udział w zajęciach lekcyjnych i warsztatach.

– Uczestnictwo w projekcie przyniosło młodym ludziom mnóstwo pozytywnych efektów i korzyści. Przyczyniło się do wzrostu poziomu znajomości języka angielskiego oraz wpłynęło na zdobycie umiejętności w zakresie współpracy w grupie. Umożliwiło  podniesienie wiedzy w obszarze wykorzystania technologii cyfrowych oraz poszerzyło wiedzę na temat słowackich tradycji i obyczajów. – tłumaczy nauczycielka Danuta Rakoczy-Szpyt.

Młodzież z Zespołu Szkół w Lubaczowie od września 2019 r. do lutego 2020 r. uczestniczyła w dofinansowanym z Funduszy Europejskich projekcie „Międzynarodowa współpraca drogą do efektywnego nauczania”. Inicjatywa realizowana była ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów”.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here