Kilkanaście woreczków z marihuaną u 22-latka z Lubaczowa

0

Kilkanaście woreczków strunowych z marihuaną posiadał 22-letni mieszkaniec Lubaczowa, który wpadł w trakcie policyjnej kontroli. Za posiadanie środków odurzających odpowie teraz przed sądem.

W sobotę (08.02) po godz. 16, policjanci patrolując Lubaczów zauważyli zaparkowaną przy lesie osobową skodę, w której siedziało trzech mężczyzn. Na widok mundurowych mężczyźni zaczęli się nerwowo zachowywać. Funkcjonariusze postanowili ich wylegitymować. Okazało się, że było to dwóch mieszkańców gminy Stary Dzików, w wieku 26 i 19 lat oraz 22-letni mieszkaniec Lubaczowa.

Podczas kontroli 22-latka policjanci znaleźli w jego skarpecie 4 woreczki z marihuaną. W samochodzie funkcjonariusze na dywaniku dodatkowo znaleźli kolejne 7 woreczków z narkotykami, które należały do 22-latka – informuje Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie.

W trakcie przeszukania domu mieszkańca Lubaczowa, policjanci odnaleźli następne 2 woreczki z marihuaną. Mężczyzna został zatrzymany i jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut do popełnienia, którego się przyznał. Za posiadanie środków odurzających odpowie teraz przed sądem.

elubaczow.com, KPP Lubaczów

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here