Oleszyce: Trwają zgłoszenia do IX Amatorskiego Halowego Turnieju Piłki Siatkowej

1

Burmistrz Miasta i Gminy Oleszyce oraz Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Oleszycach zachęcają do wzięcia udziału w IX Amatorskim Halowym Turnieju Piłki Siatkowej, który ruszy 22 lutego (sobota) w Hali Sportowo-Widowiskowej przy Szkole Podstawowej.

Fot. Archiwum, ZOSPPL

W rywalizacji mogą wziąć udział osoby dorosłe z terenu Miasta i Gminy Oleszyce, które są zrzeszone w ostatnich trzech latach w klubach piłki siatkowej. Drużyny mogą reprezentować zakłady pracy, grupy nieformalne i inne. W każdym zespole powinna być przynajmniej jedna kobieta.

Zdobywcy pierwszego miejsca otrzymają Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Oleszyce, dyplom i nagrodę rzeczową. Z kolei drużynom, które uplasują się na drugim i trzecim miejscu wręczone zostaną dyplomy i nagrody rzeczowe. Pozostałe zespoły dostaną pamiątkowe dyplomy.

Drużyny można zgłaszać do 19 lutego (środa) w Sekretariacie Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Oleszycach (e-mail mgck@wp.pl, tel. (016) 736 21 43). Regulamin i karta zgłoszenia dostępne są na stronie www.oleszyce.pl.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here