Nasze Wyprawy Motocyklowe w jubileuszowej odsłonie

0

Po raz dziesiąty usłyszymy opowieści o krainach rozciągających się w różnych częściach świata. 21 lutego w Restauracji Pałacowa w Narolu rozpocznie się jubileuszowa edycja Naszych Wpraw Motocyklowych.

W ramach zimowych spotkań podróżników motocyklowych poznamy przygody śmiałków, którzy zdecydowali się zwiedzić znane i te mniej znane miejsca podróżując motocyklem. Podzielą się oni swoimi emocjami, które towarzyszyły im w czasie eksplorowania niezwykłych miejsc. W programie tegorocznej edycji Naszych Wypraw Motocyklowych znalazły się prezentacje „White Wolf – śniegiem po oczach – Syberia 2020” Marka Suslika „Marco”,  „Jak przestać marzyć i zacząć działać” Doroty Papiernik, „Od Pacyfiku do Atlantyku na „Złotym Skrzydle” ‘79” Adama Grzegorzewskiego i Jana Grzegorzewskiego, „Retro Moto Trip – wyprawa motocyklem WSK 125 na Nordkapp” Marcina Wrony i „Dookoła Indii na Royal Enfield” Witolda Palaka.

– To pokazy przeźroczy, filmów, prezentacji tematycznych w doborowym towarzystwie podróżników. Wszystko w niepowtarzalnej atmosferze. – zachęcają do udziału organizatorzy.

Start już 21-go lutego o godz. 18:30 w Restauracji Pałacowa w Narolu. Więcej szczegółów znajdziecie na https://www.radiator-mototurystyka.pl/.

AH, elubaczow.com


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here