Specjalne menu i bal na walentynki w Kresowej Osadzie

0

Choć do Walentynek pozostało jeszcze nieco czasu to już dziś warto pomyśleć, co zrobić, by mile zaskoczyć swoją drugą połówkę. Doskonałym pomysłem może być zmysłowa kolacja lub wspólna zabawa na balu.

W hali Przystanek Kresy nie brakuje miejsce do wspólnej zabawy.

Blask świec, wyjątkowe dekoracje, porywająca muzyka, fantastyczne menu i nastrój pełen miłości – tak mogą wyglądać twoje walentynki, gdy spędzisz je w Kresowej Osadzie. Placówka zaprasza na Karnawałową Zabawę Walentynkową, która odbędzie się w sobotę 15 lutego w hali bankietowo-kongresowej „Przystanek Kresy”. Od godz. 20:00 rozbrzmiewać będą przeboje wszechczasów w wykonaniu zespołu Iluzer, a na stołach zakrólują 3 gorące kolacje, przekąski i słodkości. Organizatorzy chcąc stworzyć najlepsze warunki do zabawy grupy znajomych usadzać będą razem, a powrót do domu zapewniony zostanie taksówką (2 zł/km).

Ponadto dla osób, które nie mają możliwości spędzenia wspólnie nocy na zabawie, Kresowa Osada organizuje romantyczne kolacje, bo doświadczenie restauratorów pokazało im, że panowie chętnie zabierają swoje partnerki w miejsce, gdzie jest romantyczna muzyka, wspaniałe menu i dedykowane dania oraz atmosfera sprzyjająca przyjemnej prywatności. W związku z tym 14, 15 i 16 lutego szef kuchni obok dań ze stałej karty serwować będzie wykwintne dania. Pod wodzą Andrzeja Węgieraka wydawane będą:

– Krewetki w szampanie / krewetki, ciasto francuskie, pasta z awocado, pomidory koktajlowe, szampan,
– Pierś kaczki grillowana/gotowana sous vide, otulona sosem wiśniowym, podana z pieczonym batatem,
– Grillowany łosoś skąpany w śmietanie i oliwie miętowej serwowany z ravioli szpinakowym,
– Tarta z gorzkiej czekolady otulona białymi płatkami mlecznej słodyczy podana z lodami śmietankowymi i owocami.

Ze względu na spore zainteresowanie zachęcamy do szybkiego podjęcia decyzji i rezerwacji miejsc. Kontaktować się można pod numerem telefonu: 500 738 500 lub w Kresowej Osadzie.


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here