Trampkarze z Lubaczowa wygrali turniej w Biłgoraju

4

Trampkarze młodsi MKS Pogoń-Sokół Lubaczów z rocznika 2005/2006, pod wodzą trenera Roberta Machczyńskiego, wygrali rozgrywany w Biłgoraju halowy turniej piłki nożnej o Puchar Dyrektora OSiR. W rozgrywkach udział wzięła także drużyna z Oleszyc.

W niedzielę (26.06) w hali Ośrodku Sportu i Rekreacji w Biłgoraju odbył się halowy turniej piłki nożnej trampkarzy o Puchar Dyrektora OSiR. W turnieju wzięło udział dziesięć zespołów: MKS Pogoń-Sokół Lubaczów, UKS PN Wilkołaz, OSiR Biłgoraj 2005, Gaudium Zamość, Czarni Oleszyce, Omega Stary Zamość, OSiR Biłgoraj 2006, Roztocze Szczebrzeszyn, Włókniarz Frampol, Grom Różaniec.

Zespół MKS Pogoń-Sokół Lubaczów wystąpił w skłądzie: Łukasz Głuszyk, Jakub Krzych- Kacper Rawski, Jan Zwierzyński, Ksawery Bednarz, Sebastian Kot, Emil Kolano, Kacper Kuczek, Jakub Soroń, Filip Kolano, Maciej Sroczyk, Miłosz Nowosiadło.

Czarni Oleszyce zawody zakończyli na 5 miejscu.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

4 komentarze

  1. To prawda, rozklekotane z kilkumilionowym przebiegiem, wielolitrażowe silniki diesla w autobusach i ciężarówkach, które stale, regularnie kursują po Lubaczowie niweczą niestety ewentualne korzyści ekologiczne z setek samochodów wyposażonych w katalizatory lub w doskonałym stanem technicznym nisko emisyjne silniki.
    Z ogromnym żalem patrzę niejednokrotnie również na traktory rzęchy pracujące ukryte w sercu lasu, z których kominów praktycznie bez przerwy codziennie przez wiele godzin wydobywa się siwy prawie niebieski dym, a z silników kapie olej.
    To zwykłe barbarzyństwo dla przyrody, które można porównać jedynie do trwającej od kilku lat bezlitosnej wycinki drzew, wszechobecnych zrębów, bez względu na pory roku, okres wegetacji roślinności, wychowu ssaków, czy lęgów ptaków !!!!!!!!!!!!!!!!

  2. Z autobusami Jarosławskiego PKSu jest tak: pojechał do Rzeszowa, zabrali dowód rejestracyjny ze względu na spaliny. Autobus wrócił – podbili mu przegląd (mają własną stacje) i teraz kierowane są truciciele na Lubaczów, bo w Lubaczowie ich nie sprawdzają. Taka całą filozofia. A palenie siedzeń na zajezdni …

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here