Start Lisie Jamy najlepszym zespołem futsalowym w gminie Lubaczów

2

W sobotę (25.01) w sali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lisich Jamach odbyła się druga odsłona rywalizacji w ramach Halowego turnieju piłki nożnej Ludowych Klubów Sportowych o puchar Wójta Gminy Lubaczów. W końcowym rozrachunku najlepiej wypadli piłkarze Startu Lisie Jamy.

Po dokonaniu podsumowania wyników z pierwszego dnia rywalizacji, który miał miejsce w Baszni Dolnej (18.01) i drugiego sobotnich wyników wyłoniono najlepszych futsalowców Gminy Lubaczów:

I miejsce – „START” Lisie Jamy
II miejsce -„ROLNIK” Wólka Krowicka
III miejsce – „ZRYW” Młodów
IV miejsce – „HURAGAN” Basznia Dolna
V miejsce – „GRANICZNI” Krowica Hołodowska
VI miejsce – „PIAST” Antoniki
VII miejsce – „WALTER” Opaka

Zwycięska drużyna otrzymała z rąk Wójta Gminy Lubaczów Wiesława Kapla okazały puchar oraz talon na zakup sprzętu sportowego. To druga z rzędu wygrana Startu w zimowych rozgrywkach halowych o puchar wójta. Talony i puchary trafiły także drużyn, które zajęły drugie i trzecie miejsce. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy oraz piłki do gry w piłkę nożną.

Przyznano także nagrody indywidualne. „Królem strzelców” został zdobywca 17 bramek – Tobiasz Sęga reprezentujący zwycięską drużynę LKS „START” Lisie Jamy. „Najlepszym bramkarzem” został wybrany Kornaga Bartosz z LKS „ROLNIK” Wólka Krowicka.

Dziękując za sportową postawę składamy gratulacje zwycięskiej drużynie oraz wszystkim uczestniczącym drużynom – podsumowują organizatorzy turnieju.

Galeria zdjęć, fot. gminalubaczow.pl

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here