Młodzieżowcy LKS Huragan Basznia Dolna z Pucharem Wójta

0

Młodzieżowcy LKS-u Huragan Basznia Dolna zwyciężyli w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Juniorów Ludowych Klubów Sportowych o Puchar Wójta Gminy Lubaczów. Finałowe zawody rozegrano w czwartek (23.01) w Baszni Dolnej.

Tradycyjnie już od kilku lat w okresie ferii zimowych organizowany jest Halowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów Ludowych Klubów Sportowych o Puchar Wójta Gminy Lubaczów. Pierwsza odsłona rozgrywek tegorocznego turnieju miała miejsce 16 stycznia w hali sportowej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Lisich Jamach. Decydujące spotkania rozegrano z kolei w czwartek (23.01) w Hali Sportowej przy Zespole Szkół Publicznych w Baszni Dolnej.

Po podsumowaniu wszystkich wyników, zwycięzca turnieju została drużyna LKS Huragan Basznia Dolna, drugie miejsce przypadło Startowi Lisie Jamy, a trzecie Granicznym Krowica.

Po zawodach przyznano także nagrody indywidualne. Tytuł najlepszego strzelca uzyskał zawodnik LKS Start Lisie Jamy Maciej Furgała, a najlepszym bramkarzem został Mateusz Rębiś z LKS Huragan Basznia Dolna.