Chcesz zamontować w swoim domu odkurzacz centralny Beam? W takim razie już teraz powinieneś zastanowić się nad akcesoriami, które usprawnią Ci codzienne porządki. Które z nich wybrać? Podpowiadamy.

Beam odkurzacz składa się z instalacji poprowadzonej w ścianach, a także podłodze, jednostki centralnej oraz ze specjalnych akcesoriów, które poprawiają komfort użytkowania tego sprzętu. Podczas zakupów, już na początku powinieneś pomyśleć również o tych elementach, które znacznie usprawnią Twoje codzienne porządki. Dziś podpowiemy Ci, w które akcesoria warto zainwestować.

Odkurzacz Beam i niezbędna akcesoria

Do odkurzaczy centralnych Beam możesz dokupić wiele różnorodnych akcesoriów. W sklepie internetowym Mikroenergetyka znajdziesz gotowe zestawy z jednostką centralną, rurą teleskopową, a także podstawowymi zestawami akcesoriów, które idealnie sprawdzą się na początek użytkowania tego urządzenia. Warto jednak pamiętać, że do Beam odkurzacze możesz dokupić wiele różnorodnych końcówek. Są to specjalne ssawki, szczotki, turboszczotki, wózki, kosze, uchwyty, separatory wody, popiołu, czy też automatyczna szufelka. W zależności od tego, jaką przestrzeń i jakie powierzchnie będziesz sprzątać – powinieneś odpowiednio dobrać akcesoria do swoich potrzeb. Przy użytkowaniu odkurzaczy Beam bez wątpienia przydatne będą turboszczotki, jeżeli posiadasz w swoim domu dywany z długim włosem. Świetnie sprawdzą się one w przypadku małych dzieci, a także zwierząt. To właśnie one umożliwią Ci dokładne sprzątnięcie sierści oraz okruchów z każdej powierzchni.

Centralny odkurzacz i automatyczna szufelka

Automatyczna szufelka to ogromny atut centralnego odkurzacza Beam. To akcesorium sprawi, że będziesz mógł łatwo i szybko posprzątać konkretną przestrzeń bez wyciągania rury teleskopowej. W przypadku Beam odkurzacze centralne ten element najczęściej montuje się w kuchni, czy też w wiatrołapie. To tam nierzadko pojawia się piach, czy też resztki jedzenia, które będziesz mógł łatwo zmieść i posprzątać przy pomocy centralnych odkurzaczy Beam. Automatyczną szufelkę można spotkać również w łazienkach. Ten element w szczególności docenią właściciele kotów, które korzystają z kuwety i roznoszą żwirek po podłodze.


2 komentarze

  1. Odkurzacz centralny to jeden z tańszych gadżetów w domu. Można samemu zrobić kilka rur plus kabelek zasilania. Cisza w domu, brak smrodu i lekkość odkurzania – trzymasz w reku tylko rurę nie ciągniesz ciężkiego odkurzacza za sobą. Polecam.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here