Dziś radiowa „Dwójka” nadawać będzie z Horyńca-Zdroju

0

Dziennikarze Programu 2 Polskiego Radia w ramach swojej akcji wyjazdowej „Dwójka na miejscu” pojawili się dziś w Horyńcu-Zdroju. Na Ziemię Lubaczowską ściągnęła ich trwająca tutaj 41. Biesiada Teatralna.

Dziennikarze Programu 2 Polskiego Radia dwa razy w miesiącu odwiedzają ciekawe miejsca i instytucje kultury w naszym kraju, a to wszystko w ramach cyklu plenerowych audycji „Dwójka na miejscu”. Z reguły są to duże lub średnie ośrodki miejskie, ale tym razem stacja zajrzała do Horyńca-Zdroju. Wszystko za sprawą 41. Biesiady Teatralnej – Konfrontacje Zespołów Teatralnych Małych Form, która rozpoczęła się w czwartek.

– Porozmawiamy z uczestnikami Biesiady, jej jurorami (Stanisławem Górką i Józefą Zając-Jamróz) oraz organizatorami (Krystyna Juźwińska z Centrum Kulturalnego w Przemyślu). Powiemy też o historii Horyńca i regionu (Grzegorz Ciećka – regionalista) i festiwalu Artystyczny Zdrój – zapowiadają dziennikarze radiowej Dwójki.

Audycja z Gminnego Ośrodka Kultury w Horyńcu-Zdroju rozpocznie się w sobotę (18.01) o godz. 15.00 i potrwa dwie godziny.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here