Finał WOŚP w Lubaczowie. Zobaczcie co będzie się działo

0

Już w niedzielę (12.01) odbędzie się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Lubaczowski sztab, jak co roku, przygotował dla nas szereg wydarzeń. Zobaczcie co będzie się działo.

Fot. WOŚP Lubaczów, arch.

Tradycyjnie, od rana na ulicach miasta pojawią się wolontariusze, którzy kwestować będą z puszkami. Spacerując na pewno nie uda się ich ominąć. W tym roku datki zbierane zostaną na zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Organizatorzy zachęcając do wsparcia akcji przygotowali wiele wydarzeń. O godz. 12:00 przy Szkole Podstawowej nr 2 wydawany będzie przepyszny żurek. Natomiast w hali sportowo-widowiskowej MOSiR (przy SP2) o godz. 16:00 zagrają: Crazy Train, Music Rage, Rebel House, Sidus, Defenders i TNT. Z kolei o godz. 18:00 na Rynku Miejskim zabawę rozkręcać będą DJ UNDER G I JOSHU, która zakończy się o godz. 20:00 pokazem laserów oraz „Światełkiem do nieba”.

Więcej informacji o akcji WOŚP w Lubaczowie i o prowadzonych aukcjach Allegro znajdziecie na stronie www.wosp.lubaczow.pl.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here