WOŚP zagra głośno w Gminie Cieszanów

1

Zbliża się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co przygotował dla nas cieszanowski sztab?

W niedzielę 12 stycznia, od rana na ulicach miejscowości będzie można spotkać 40 wolontariuszy WOŚP, którzy będą kwestować dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Do wsparcia akcji mają zachęcić także liczne wydarzenia. Finały WOŚP zorganizowane zostaną w WDK w Dachnowie (od godz.12.00 do 14.00) i na hali SP w Cieszanowie (od godz. 16.00 do 21.00).

– Cieszanów jest jednym z niewielu miejsc w naszym regionie, gdzie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra z tak dużym rozmachem. Potrzebujemy sporo miejsca do wspólnej zabawy, ponieważ przygotowaliśmy jeszcze więcej atrakcji niż w ubiegłym roku. Wśród zespołów, które zagrają 12 stycznia w Cieszanowie są folk-rokowa krakowska grupa Żmij, bluesman Sviatyj, rzeszowskie rockowe grupy GoofyGinz i Sound of Eclipse oraz nasze lokalne zespoły Salsa, Kapela nad Brusienką i Niezapominajki. Podczas finałowego koncertu swój występ zapowiedzieli też uczniowie cieszanowskiej podstawówki. Specjalne stoisko przygotowują Koła Gospodyń Wiejskich, a za atrakcje dla najmłodszych odpowiadać będzie  Miejska Biblioteka Publiczna w Cieszanowie – podkreślają w sztabie WOŚP.

W czasie Finału nabyć będzie można specjalne prezenty z autografami m.in. mistrza olimpijskiego Roberta Korzeniowskiego oraz członków grupy KULT – Jarka Ważnego i Kazika Staszewskiego. Wśród wielu fantów, które trafią pod młotek oprócz koszulek z autografami gwiazd są też płyty podpisane przez Patrycję i Grzegorza Markowskich.

Na finał WOŚP do Cieszanowa zaprasza sam Jurek Owsiak.

AH, elubaczow.com


1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here