Lubaczów: Znamy najpopularniejsze imiona nadawane dzieciom w 2019 roku

2

Listę nadawanych dzieciom imion w 2019 roku otwierają Julia i Szymon. A jakie jeszcze imiona wybrali rodzice z naszego powiatu dla swoich pociech? Sprawdźcie.

Najpopularniejsze imiona nadawane dziewczynkom to Julia (13), Zuzanna (12) i Lena (11). Z kolei dla chłopców to – Szymon (11), Filip (9), Michał (8), Karol (8) i Jakub (8). Przypomnijmy, że rok wcześniej wśród dziewczynek dominowały: Zuzanna, Lena i Julia, a wśród chłopców: Szymon, Antoni i Jakub.

Spośród imion wybieranych najrzadziej na liście otrzymanej z Urzędu Stanu Cywilnego Urzędu Miejskiego w Lubaczowie są: Rozalia, Francesca, Adela, Aurelia, Letycja, Elena, Mia, Lidia, Florianna, Tymoteusz, Jonatan, Maksymilian, Natan, Mieszko, Borys, Emil i Florian.

Zachęcamy do odwiedzania naszego serwisu LUBACZOWSKIE NOWORODKI, który dostępny jest pod adresem elubaczow.com/noworodki. Tam na bieżąco można śledzić narodziny „naszych” pociech i ich szczęśliwych rodziców. W bazie znajdują się już niemowlęta, które przyszły na świat w roku 2020.

AH, elubaczow.com

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here