Michał Kurek z Lubaczowa wystąpił wczoraj (3.01) w programie „Dzień Dobry TVN”. Na antenie opowiadał m.in. o tym jak często telefonuje do mamy i jak ważna jest dla niego rodzina.

Prowadzący poranny magazyn w TVN Małgorzata Ohme i Piotr Kraśko gościli blogerkę kulinarną Anetę Kuroń, aktorkę Magdalenę Górską i pochodzącego z Lubaczowa aktora Michała Kurka. Tematem ich rozmowy były kontakty telefoniczne z rodzicami.

Michał przyznał, że gdy mieszkał w rodzinnej miejscowości, nie odczuwał potrzeby codziennej rozmowy telefonicznej z rodzicami. Teraz często dzwoni do mamy. Podkreślał także wartość rodziny w jego życiu.

– Jak jeszcze studiowałem, to na początku dzwoniłem z każdą pierdołą, np. ile mam gotować makaron i który płyn jest do prania, a który do okien. Natomiast teraz jest tak, że dzwonię codziennie, bo jestem ciekawy czy wszystko w domu jest dobrze, co się dzieje u moich braci, u ich rodzin. I mama też jest ciekawa co się dzieje w moim życiu, gdzie teraz jestem, gdzie gram… – mówił Michał.

W czasie rozmowy przyznał, że pochodzi z Lubaczowa, a prowadzący „Dzień Dobry TVN” na antenie pozdrowili miasto.

Zachęcamy do obejrzenia całego wywiadu na stronie: https://dziendobry.tvn.pl

AH, elubaczow.com


7 komentarze

  1. Słuchaj „e” wstydź się tego coś napisało, idź do telewizji i ciebie też będziemy oglądać i o tobie pisać. Niestety zazdrość od ciebie bije, czara goryczy aż się wylewa, obyś się w niej nie utopiło. Takie komentarze tylko od zazdrośników i nieszczęśliwych, zakompleksionych, którzy obrażając kogoś podnaszą swoje e.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here