Specjalne menu z okazji święta Trzech Króli w Kresowej Osadzie

4

Przed nami nieco dłuższy zimowy weekend, który zakończy poniedziałkowe święto Trzech Króli. Z tej okazji w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej serwowane będą specjalne dania.

Szef kuchnia Kresowej Osady w Baszni Dolnej po raz kolejny zaprasza na weekendowe degustacje dań w różnej odsłonie. Od soboty do poniedziałku (4, 5, 6 stycznia) oprócz uznanych już potraw z karty stałej restauracji będzie można przy kominku skosztować kilku nowości. Na stołach zagości faszerowane udo kurczaka marynowane w karmelu i whisky serwowane z kartoflem z ogniska, grillowana polędwica z dorsza musnięta sosem limonkowym i podana ze szparagami w boczku oraz ciastko korzenne z musem śmietanowo malinowym ze świeżymi owocami i chmurką bezową.

Restauracja czynna w godz. 12:00 – 18:00.
Rezerwacje – tel. 500 738 500.

Karta stała.


4 komentarze

  1. Jak ziemniaki z działki to obiadów w tej cenie masz chyba na 2 tygodnie. Nie przesadzaj, że w 7 dni mając swoje ziemniaki przejedź sam 200zeta. Ja też za tą cenę wolę swoje ziemniaki. Pozdro a dla chętnych dobrej, niezapomnianej zabawy. Taki bal raz w życiu, a ziemniaki z działki mogą być co roku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here