Ogromna tragedia. Staruszka zginęła jadąc z wnukami na świąteczną przepustkę

5

Nie żyje 84-letnia staruszka, która wyjechała na świąteczną przepustkę z jednej z placówek dla seniorów z powiatu lubaczowskiego. Kobieta, która podróżowała z wnukami, zginęła wczoraj (23.12) w wypadku w okolicach Zapałowa w powiecie jarosławskim.

Do wypadku doszło po godz. 14, między miejscowościami Ryszkowa Wola, a Zapałowem, w powiecie jarosławskim, na drodze wojewódzkiej 865. Ze wstępnych informacji wynika, że kierująca renaultem, 25-letnia mieszkanka gminy Wiązownica, jadąc od Ryszkowej Woli w kierunku Zapałowa, nie dostosowała prędkości do warunków ruchu, zjechała na przeciwległy pas jezdni, doprowadzając do czołowego zderzyła z volkswagenem – czytamy w komunikacie KPP w Jarosławiu.

Kierujący volkswagenem 23-letni mieszkaniec gminy Roźwienica oraz 25-letni pasażer tego pojazdu zostali przewiezieni do szpitala. Z obrażeniami ciała do szpitala trafiły także kierująca renault oraz 19-letnia mieszkanka gminy Wiązownica, pasażerka tego pojazdu.  

Jak się później okazało, volkswagenem podróżowało dwóch wnuków z babcią, którą chwilę wcześniej zabrali na świąteczną przepustkę z jednej z placówek dla seniorów z powiatu lubaczowskiego. 84-latka była mieszkanką gminy Oleszyce.

Jarosławscy policjanci wyjaśniają, jak doszło to tragicznego wypadku.

5 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here