W Baszni Dolnej z seniorami o bezpieczeństwie

0

„Bezpieczny senior” – to tytuł debaty społecznej zorganizowanej przez funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie w ramach cyklu debat „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Odbyła się ona w czwartek w Domu Kultury w Baszni Dolnej.

Fot. KPP Lubaczów

Podczas spotkania funkcjonariusze omówili między innymi zagrożenia związane z działalnością sprawców, którzy chcą oszukać osoby starsze na wiele sposobów. Pytali także uczestników zagrożenia związane z ich bezpieczeństwa, czy działania jakie podejmować powinna policja bądź inne podmioty odpowiedzialne za utrzymanie szeroko rozumianego bezpieczeństwa, w szczególności osób starszych.

Debacie przewodniczył Komendant  Powiatowy Policji w Lubaczowie, podinp. Grzegorz Błaszczyk, który przywitał zebranych. W spotkaniu udział wzięli przede wszystkim członkowie klubów seniora z Baszni Dolnej, Młodowa i Załuża, a także dzielnicowi sierż. szt. Anna Hanus-Witko i asp. Mateusz Tworko. W organizację spotkania aktywnie włączyła się Sylwia Czucha z Gminnego Ośrodka Kultury w Lubaczowie.

elubaczow.com, KPP Lubaczów

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here