Lubaczów ma 14 nowych ulic, poznajcie ich nazwy

19

W Lubaczowie pojawiły się nowe ulice. W czasie ostatniej, listopadowej sesji Radni Miejscy nadali im nazwy. Sprawdźcie jakie.

Jednym z tematów, którymi zajęli się lubaczowscy Radni było nadanie nowych nazw ulic. W swoich wyborach kierowali się stworzeniem w danej części miasta jednolitego nazewnictwa. I tak w południowo-wschodniej części miasta pojawiły się ulice: Miodowa, Zielna, Jagodowa, Narcyzowa, Irysowa, Wiosenna, Konwaliowa i Słonecznikowa.

Nowe ulice pojawiły się także w północnej części Lubaczowa. Tutaj radni zastosowali kryterium historyczne. Nazwy pochodzą od znanych i zasłużonych osób. Teraz Lubaczów ma ulice: Ignacego Mościckiego, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Romana Dmowskiego, gen. Hallera, Jacka Malczewskiego i Szarych Szeregów.

Zobaczcie mapy z zaznaczoną lokalizacją poszczególnych ulic.

AH, elubaczow.com

19 komentarze

 1. Dlaczego nie dziwi mnie brak informacji w tym temacie na oficjalnej stronie miasta.
  Dlaczego o takich informacjach nie dowiadujemy sie ze strony, ktora do tego zostala powolana.
  Czym zajmuje sie 6 pracownikow biura promocji i informacji.
  Na oficjalnej stronie miasta brak newsow z terenu miasta, ktore pojawiaja sie na lokalnych portalach choc urzad zatrudnia osoby odpowiedzialne za tworzenie tresci – moze to dzialanie celowe, brak informacji na stronie miasta napedza licznik wizut na komercyjnych stronach.
  Nie ma tez w zasadzie zdjec z uroczystosci miejskich, choc miejski fotograf jest i dysponuje sluzbowym sprzetem.

   • Tak, proszę Pana Urzędnika wydziału promocji, Wasza strona jest najlepszejsza z najlepszych!!!, a Wasze zdjęcia to unikat na skale całego Powiatu. Pamiętaj „pycha kroczy przed upadkiem”.
    Jesteście tak dobrzy na TVP INFO.
    A teraz wstań z fotela i sprawdź gdzie bywał ostatnio Pan Burmistrz, a później poszukaj na stronie informacji o tych spotkaniach i np. o sesji Rady Miejskiej, ewentualnie o wyjazdach do miast partnerskich.
    I na koniec poszukaj zdjęć z miejskich remontów, inwestycji i realizacji budżetu obywatelskiego.

    • Wacuś, hejterze poinformowany o wszystkim i o niczym, a kto jest administratorem strony i decyduje o informacjach publikowanych, pracownicy?! Wypisałeś stek bzdur, nie mając podstawowej wiedzy!? Brawo!

     Teraz jesteś o 5% bardziej wartościowy w internecie, w swoim mniemaniu.
     Pycha kroczy przed upadkiem, może właśnie Ty jesteś tego przykładem ? Od pychy w Twoim komentarzu, bardziej widoczne były tylko: brak wiedzy i szacunku dla ludzi pracujących.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here