Siatkówka: Znamy kolejne wyniki ALPS i ALPSK w Lubaczowie

2

Zespoły żeńskie i męskie rywalizujące w siatkarskich ligach amatorskich w Lubaczowie rozegrały w miniony weekend kolejne mecze rundy zasadniczej sezonu 2019/2020. Znamy ich wyniki.

Zespół Lube Lubaczów kolejny mecz rozstrzygnął dopiero po tie-breaku.

Weekendowe wzmagania amatorskich lig siatkarskich drużyn z powiatu lubaczowskiego rozpoczął piątkowy (29.11) mecz Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Kobiet pomiędzy Dream Team Cewków i Power Girls. Spotkanie, które rozegrano w sali gimnastycznej MOSiR przy SP Nr 1 zakończyło się zwycięstwem zespołu z Cewkowa, który dopiero co dołączył do rozgrywek. Także drugie starcie padło łupem Dream Teamu, a wyższość rywalek tym razem musiały uznać Kresowianki, które nie ugrały nawet seta.

W niedzielne popołudnie na parkiet wyszli także panowie. W ramach trzeciej kolejki spotkań Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej rozegrano dwa spotkania. W pierwszym z nich Delicja Cieszanów bez straty seta pokonała Laser Team Stary Dzików, a w drugim meczu strażacy z KP PSP w Lubaczowie dość niespodziewanie postawili się Lube Lubaczów, dając się pokonać dopiero w tie-breaku. Spotkanie MOSiR Bosh-Service Lubaczów – BS Stary Dzików zostało przełożone na inny termin, a tym razem pauzowała drużyna Zdroju Horyniec.

Wyniki III kolejki spotkań ALPS:
Delicja Cieszanów – Laser Team Stary Dzików 3:0
Lube Lubaczów – PSP Lubaczów 3:2

Tabela:

Lp.Nazwa zespołuMeczePunktySety
1.Delicja Cieszanów388:2
2. Zdrój Horyniec266:0
3.Lube Lubaczów368:5
4.Laser Team Stary Dzików323:8
5.BS Stary Dzików212:5
6.PSP Lubaczów212:6
7. MOSiR Bosch-Service Lubaczów100:3

[PEŁNY TERMINARZ I RUNDY ROZGRYWEK]


2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here