Wyjątkowy Sylwester w Pensjonacie i Zagrodzie Roztocze w Obszy

0

Ostatnie godziny 2019 roku i pierwsze Nowego Roku powinny być niezapomniane. Sylwestra warto spędzić w gronie najbliższych, ale także w wyjątkowym miejscu – takimi są Pensjonat Roztocze i Zagroda Roztocze w Obszy.

Bale sylwestrowe cieszą się coraz większą popularnością, a organizowane w pensjonatach i hotelach mają te dodatkowe zalety, że dysponują świetnym zapleczem restauracyjnym, noclegowym i usługowym. Takimi miejscami są Pensjonat Roztocze i Zagroda Roztocze w Obszy, gdzie na gości czekać będzie profesjonalna obsługa, która zaserwuje wyśmienitą kuchnię i dobrą muzykę, a pokaz sztucznych ogni o północy sprawi, że wszyscy będą bawić się do białego rana. 

W Pensjonacie Roztocze dla gości zagra DJ ANDREW, a dla gości przygotowane zostaną: zupa, II danie, 8 przystawek, 3 sałatki, 3 dania gorące, stół deserowy, ciepłe i zimne napoje, stół wiejski, stół z winem i serami, ciasto, owoce i szampan. Cena za osobę to 230 zł.

Z kolei w Zagrodzie Roztocze niezapomniane przeżycia podkręci zespół SAYGON, a na stołach pojawi się zupa, II danie, deser, 4 przystawki, 3 sałatki, 3 dania gorące, zimne i ciepłe napoje, owoce, ciasto, stół wiejski, wino i szampan. Cena za osobę to 195 zł.

– Według relacji naszych gości – życzenia noworoczne złożone podczas balu w Obszy zawsze się spełniają – zachęcają do spędzenia tej wyjątkowej nocy organizatorzy.

Zabawy wystartują 31 grudnia o godz. 19:00. Rezerwacji dokonać można pod numerami telefonów 512 445 457 lub 508 018 288.

Materiał partnera


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here