Rozpocznij dietę jeszcze przed świętami z Naturhouse Lubaczów

2

Zazwyczaj z decyzją o podjęciu diety czekamy aż do Nowego Roku, podczas gdy takie działanie tylko oddala nas od osiągnięcia wymarzonego celu. Zacznij już teraz! Święta nie są przeszkodą do rozpoczęcia kuracji – mówi Wioletta Żuber z Naturhouse Lubaczów.

Każdy kto rozpocznie kurację już teraz – zyskuje podwójnie! Podejmij kurację pomiędzy 2-6 grudnia i odbierz przygotowane przez nas prezenty. Czekają na Ciebie: produkt błonnikowy gratis, dodatkowy prezent: czasopismo PESO Perfecto z dietami lub kubek Naturhouse oraz 5 wizyta gratis!

Poznaj 5 powodów, dlaczego właśnie teraz warto rozpocząć dietę:

1. Jeśli widzisz problem to po co odkładać jego rozwiązanie? Im szybciej zaczniesz, tym szybciej zaobserwujesz pierwsze pozytywne zmiany. Zacznij już dziś, a na pierwsze efekty nie będziesz długo czekać.

2. Czym dłużej będziesz odkładać tą decyzję, tym więcej kilogramów przybędzie Ci do świąt. W Święta dodatkowe kilogramy napływają zawsze ze zdwojoną mocą! Wynik będzie taki że do końca roku zamiast zrzucić kilka kilogramów – przytyjesz, a później będziesz mieć więcej do zrzucenia.

3. Zasięgając porady specjalisty, będziesz wiedzieć jak przetrwać świąteczny czas. Uzyskasz konkretny plan działania. który sprawi, że do świąt zaobserwujesz pierwsze spadki wagi oraz nie przytyjesz podczas ich trwania.

4. Zaledwie kilka kilogramów zrzuconych przed świętami, sprawi że odświętny strój lub sylwestrowa kreacja – będą na Tobie wyglądać rewelacyjnie! Każdy pozazdrości Ci figury!

5. Czy sądzisz że żaden czas nie jest dobry na podjęcie diety? Wymówki znajdą się zawsze. Tym razem nastaw się na sukces. Czas podjąć „męską decyzję” i zmienić swoje odżywianie już teraz!

Zadbaj o zdrowie swoje i bliskich! Skonsultuj swoje nawyki żywieniowe z naszym specjalistą. Możesz zgłosić się do naszej placówki w Lubaczowie, nasz dietetyk udziela konsultacji profilaktycznych.

Ile razy mówiłeś sobie „chcę schudnąć, to już postanowione”, ale i tak nie udawało Ci się zacząć lub kontynuować diety? W przypadku odchudzania bardzo ważne jest nasze nastawienie i odpowiednie rozpoczęcie nowego stylu życia. Zobacz, jak schudnąć, aby było to naprawdę skuteczne! Nie mów „chcę schudnąć” tylko działaj – sprawdź od czego zacząć.

„Chcę schudnąć” czy „Chcę zmienić swoje życie”?

Bardzo często rozumiemy odchudzanie w sposób zbyt płytki – tymczasem postanowienie „chcę schudnąć” powinno oznaczać, że chcemy dokonać gruntownych zmian w swoim życiu. Odpowiedzialne odchudzanie to nie tylko dążenie do tego, by mieścić się w ubrania w mniejszym rozmiarze, ale także postanowienie, że odtąd będziemy dbać o swoje zdrowie i traktować nasze ciało z szacunkiem, na jaki zasługuje.

Określ dokładnie swoje cele

Ile dokładnie chciałbyś schudnąć? Czy zależy Ci raczej na utracie kilogramów, zmniejszeniu obwodu ud i bioder, czy może Twoim głównym problemem jest cellulit, który przez wiele lat wydawał się „nie do ruszenia”? Określenie celów jest jednym z najważniejszych elementów odchudzania – wiedząc, do czego dążysz, masz szansę to osiągnąć i możesz na bieżąco „monitorować” rezultaty swojej diety!

Przygotuj plan na chwile pokus

Wiele diet kończy się w momencie, gdy… poczujemy zapach kebaba lub zapiekanek, albo też nasza babcia zaproponuje nam pyszną i niezwykle kaloryczną szarlotkę. Zastanów się więc wcześniej, co zrobisz, gdy zaczniesz odczuwać pokusę – może sięgniesz po zdrową przekąskę, napijesz się wody albo… przeczytasz, ile niezdrowych substancji zawartych jest w gotowych słodyczach lub fast-foodach?

Dzięki temu mogą one wydać Ci się znacznie mniej kuszące!

„Załatw” sobie wsparcie

Nasze babcie zwykle nie widzą powodów, byśmy się odchudzali – dla nich zawsze „moglibyśmy mieć więcej ciała”. Na szczęście większość z nas posiada choćby jednego znajomego, który rozumie, że dbanie o sylwetkę i zdrowie jest bardzo ważnym elementem życia. Poproś tę osobę, by motywowała Cię do walki z nadwagą i była przy Tobie w momencie, gdy nastąpi kryzys.

Udaj się do specjalisty

Tak, najlepszym sposobem na odchudzanie jest poproszenie o pomoc doświadczonego dietetyka. Specjalista będzie wiedział, w jaki sposób zmotywować nas do odchudzania, a także określi, ile dokładnie kilogramów powinniśmy zrzucić. Co więcej, dietetyk z Centrum Dietetycznego Naturhouse w Lubaczowie przygotuje dla Ciebie plan żywieniowy, który będzie dostosowany do Twoich potrzeb, a także otrzymasz bezpieczne dla zdrowia, przebadane suplementy diety, które przyspieszą proces utraty zbędnych kilogramów. Pamiętaj, że pierwsza konsultacja w Naturhouse jest darmowa!

Naturhouse w Lubaczowie skutecznie odchudza już od ponad roku. Doświadczenie i ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych pozwalają na fachową pomoc wszystkim osobom, które do nas przychodzą. Nasz dietetyk przyjmuje nie tylko pacjentów z problemami wagowymi, ale tworzy również diety dla sportowców, osób z różnymi jednostkami chorobowymi (takimi jak np. choroba Hashimoto, niedoczynność tarczycy, Insulinooporność, IBS, itd.). Ponadto nasz dietetyk Wioletta Żuber tworzy diety dla dzieci od 6 roku życia, oraz dla par starających się o potomstwo.

Mamy za sobą kilkanaście spektakularnych metamorfoz, m.in. z ostatniego miesiąca, Pani Teresa schudła już 21 kg, inna Pani, której imienia nie możemy podać bo prosiła o anonimowość schudła 18 kg, a spadki wagi 5, 7, 8, 10 kg to codzienność w naszym punkcie. Kilkunastu naszych klientów również chce się pochwalić swoją nową wagą po zakończeniu kuracji, jak schudną tyle ile sobie zaplanowali. Skoro inni potrafią to Ty też dasz radę!

Certyfikowane Centrum Dietetyczne Naturhouse znajduje się w Lubaczowie na Rynku 19 (dawna Cynamonka). Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami pod numerem telefonu 784 745 435.

Gabinet czynny jest w godzinach:
Poniedziałek: 11:00 – 19:00
Wtorek: 11:00 – 19:00
Środa: 9:00 – 17:00
Czwartek: 9:00 – 17:00
Piątek: 8:00 – 16:00

Nie zapomnij polubić nas na FACEBOOKU, gdzie dodajemy wiele dietetycznych ciekawostek, metamorfoz naszych podopiecznych oraz organizujemy konkursy z fantastycznymi nagrodami.

Materiał partnera


2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here