Powiat lubaczowski: Rusza Wielka Liga Czytelników

0

Ruszyła V edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wielka Liga Czytelników.  Drużyny będą walczyć o tytuły Mistrza, I Wicemistrza i II Wicemistrza Powiatu.

Rywalizacja ma na celu zachęcenie dzieci do czytania książek. W tym roku konkurs ma zmienioną formułę. Wziąć w nim mogą udział przedszkola, szkoły specjalne, biblioteki publiczne, szkoły średnie i policealne. Rozgrywki powadzone będą tylko do etapu powiatowego. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 stycznia 2020 roku. Ponadto każda placówka biorąca udział w projekcie będzie miała możliwość ubiegania się o certyfikat „Wielkiej Ligi Czytelników”, który stanowić będzie świadectwo placówki  wspierającej czytelnictwo.

Wypełniony i podpisany formularz należy przesłać w formie elektronicznej lub papierowej na adres właściwego Koordynatora Powiatowego. W naszym regionie funkcję tę pełni Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka filia w Lubaczowie (ul. Rynek 25). Każdy wskazany w formularzu Koordynator Placówki powinien podpisać Zgodę na Przetwarzanie Danych, którą trzeba dostarczyć razem z formularzem.

Regulamin konkursu dostępny jest pod adresem https://wielka-liga.pl/. Więcej informacji udzielają pracownicy biblioteki pedagogicznej pod nr telefonu: 16 632 12 34. 

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here